Vyčarujte si plné a zvodné pery! Stavte na osvedčené triky, ktoré zvládne každá z vás

Nie všetky majú to šťastie, že sú obdarené od prírody plnými perami. Našťastie existujú jednoduché tipy, ako im dodať až dvojnásobný objem a to dokonca bez akýchkoľvek invazívnych zásahov a aplikácie chemických látok do ich štruktúry.

Nielen o pleť sa musí starať. Aj vaše pery si zaslúžia dennú pozornosť. Potrebujú pravidelne hydratovať, prekrvovať a spevňovať.

Medzi zásady dennej starostlivosti by malo patriť kefovanie. Stačí, keď si po čistení zubov kefkou párkrát pery prejdete krúživými pohybmi. Uvidíte, že efekt bude čoskoro vidieť. Pred spaním aj pred nanášaním rúžu alebo lesku ich pretrite balzamom alebo vazelínou. Nevsiaknuté zvyšky môžete po troch minútach pokojne zotrieť vreckovkou.

A potom samozrejme môžete vyskúšať osvedčené push-up finty

1. Škorica alebo chilli

Škorica aj chilli obsahujú látky, ktoré podporujú cirkuláciu krvi. Po ich nanesení by ste mali cítiť jemné štípanie, vďaka ktorému pery ľahko napuchnú. Kúpte ich už mleté ​​- zjednodušíte si prácu. Potom stačí zmiešať s balzamom alebo vodou, na pery naniesť, nechať pôsobiť po dobu troch minút a zvyšky zotrieť. Vyskúšajte si, čo vám bude vyhovovať viac a ktorá z látok konkrétne u vás zabezpečí lepší efekt. Odporúčame ale začať škoricou, ktorá je menej agresívna.

2. Fullips

Absolútnym hitom, ktorý  chvália bloggerky po celom svete, je používanie fullips. Jedná sa o gumové nástavce, ktoré priložíte na pery a nasajete vzduch. Pomocou podtlaku sa potom pery až dvojnásobne zväčšia, pričom efekt má vydržať až štyri hodiny.

Výhodou je, že pre ju môžete použiť najprv vertikálne a potom pery znovu nasať ešte horizontálne, takže výsledok je naozaj porovnateľný ako po aplikácii botulotoxínu.

3. Makeup

Zopár správnych ťahov správnymi produktami efekt ešte umocní. Stačí, keď vytiahnete kontúry. Voľte pritom farbu čo najviac podobnú vašim perám a linku obkreslite tesne na ich hranici tak, aby mala milimetrový presah.

Do srdiečka nad hornou perou tiež aplikujte rozjasňovač a finálny lesk naneste len do stredu hornej a spodnej pery. Pokiaľ si viac potrpíte na matné pery, či ste zvyknuté si ich líčiť rúžom, stavte na nude odtieň. Tým vykreslite celé pery a do ich stredu potom aplikujte trochu svetlého korektora. Optický efekt väčších a plnších pier je 100% zaručený.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>