Voľná koža na rukách, krk s vráskami a druhá brada? Situácia sa môže rýchlo zmeniť, je potrebné začať robiť len toto…

Druhá brada je problém pre plné aj pre chudé ženy. Koniec koncov, súbor nadváhy je len jednou z jej príčin. Medzi najobvyklejších vinníkov tohto problému je možné rozlíšiť genetickú predispozíciu, vekové zmeny, kožnú chabosť, silnú stratu hmotnosti a tiež často zníženú hlavu.

Často na odstránenie tejto chyby sa ženy obrátia na plastických lekárov. Pozrite sa však: príroda nám dala veľa peňazí, ktoré sa môžu zbaviť druhej brady doma.

Teraz Vám poviem o siedmich prírodných liekoch, ktoré pomôžu odstrániť tento nedostatok. A potom vás oboznámim s cvičením, ktoré musíte urobiť na utiahnutie kontúry tváre.

A pekný bonus! Škvrnitá koža na rukách, nepríjemná drobivosť kože na bokoch, letargická koža v oblasti hrudníka … Masky, ktoré ponúkame, sú účinné aj v týchto prípadoch. Snažte sa byť prekvapení! Pravdepodobne po tomto článku nás plastickí chirurgovia nenávidia …

Ako rýchlo odstrániť druhú bradu

Vaječné bielka

Je potrebné urobiť jednu dobrú masku. Stačí rozmiešať 2 vaječné bielky, 1 lyžičku mlieka, 1 lyžička medu, 1 polievková lyžica citrónovej šťavy a niekoľkými kvapkami oleja z mäty piepornej. Ležať na chrbte, uvoľnite sa, vložte masku na bradu a lepšie na celú plochu tváre, krku a dekoltu. Nechajte 15-20 minút, potom umyte teplou vodou. Táto maska ​​má nádherný zdvíhací efekt: spevňuje pokožku, zjemňuje a vyhladzuje vrásky.
Vitamín E
Príjem vitamínu E. Je obsiahnutý vo veľkom množstve v pečeni, arašidách a zelenine. Tiež potierať oblasti brady masáž pomocou olejového roztoku vitamínu E. Zvýši sa prietok krvi do tejto oblasti, a pokožka bude pružnejšia a hladká.
Kakaové maslo
Tavené kakaové maslo na vodnom kúpeli. Aplikujte ho na bradu 2 krát denne s veľmi jemnými pohybmi bez toho, aby ste si pretiahli pokožku. Tým sa zvýši jeho pružnosť a zníži sa prehnutie brady.
Melón a jablkový džús

Zmes melónovej buničiny s jablkovým džúsom zjemňuje tón pleti a pomáha odstrániť dvojitú bradu. Naneste túto zmes na bavlnené podložky a nechajte ju na koži 15-20 minút. Potom sa umyte teplou vodou.

Zelený čaj

Odporúča sa piť niekoľko šálok zeleného čaju bez cukru denne, aby ste urýchlili metabolizmus a schudli. Koniec koncov, nadváha vedie k vzniku druhej brady.

Olej z pšeničných klíčkov

Masírovať oblasť brady olejom z pšeničných klíčkov každý deň asi 20 minút. Za 30 dní len vyzeráte na výsledok. Druhá brada sa veľmi zníži, táto oblasť bude utiahnutá a príjemná na dotyk.

Kokosový olej
Ak potrebujete olej z pšeničných klíčkov použiť v už existujúcom probléme druhej brady, urobte masáž s kokosovým olejom, aby ste predišli tomuto problému. Koža bude pružná a napnutá.

Prírodné prostriedky neposkytujú výsledky blesku. Preto, aby ste dosiahli požadovaný účinok, musíte ich aplikovať pravidelne a minimálne jeden mesiac. Tiež je potrebné urobiť špeciálnu gymnastiku pre svaly tváre – facebuilding, ktorý vás nielen zachráni od druhej brady, ale tiež pomôže utiahnuť celý obrys tváre. Dáme vám video, v ktorom uvidíte, aké cviky musíte urobiť.

Starajte sa o každodenný zvyk tela a užívajte si krásny obrys tváre. A nezabudnite zdieľať tipy so svojimi priateľmi!

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>