Vložte si prekrojenú cibuľu do ponožiek a choďte spať, zmení to váš život, doslova ho obráti na ruby

V čínskej tradičnej medicíne existuje koncept „meridiánov“ – to sú kanály, ktorými cirkuluje energia qi v tele. V akupunktúre sú tieto veľmi meridiány stimulované, aj keď sú vonkajšie. Existujú aj interné. A keďže meridiány sú spojené s určitými vnútornými orgánmi, potom s ich pomocou môžete liečiť choroby.

Na nohách osoby je asi 7000 nervových zakončení, ktoré podľa čínskej teórie sú spojené s takmer všetkými vnútornými orgánmi v tele. Tu je len jeden problém – energia, ktorá sa vysiela cez tieto meridiány, sa stáva pasívnou, pretože ľudia v našej dobe neustále nosia topánky. Preto by mali byť meridiány správne stimulované a najlepší spôsob, ako to urobiť alebo „uzemniť“, stáť s bosými nohami, alebo použiť obyčajnú cibuľu.

Čínski liečitelia odporúčajú prerezať cibuľu (môžete použiť i cesnak), dať plátky cibule do hrubých ponožiek a obliecť ich tak, že cibuľa bude na chodidlách. A tak choďte do postele. Okrem stimulácie meridiány pre lepší priechod qi energie v unavenéj pečeni, tento postup zabíja zárodky a baktérie na povrchu kože, a kyselina fosforečná sa dostane do krvného obehu a prispieva k jej čisteniu.

Čínski liečitelia tiež neodporúčajú jesť cibuľu a cesnak.

Je zaujímavé, že našim odborníkom v oblasti tradičnej medicíny odporúčame dávať cibuľu do ponožiek na noc bez čínskej histórie o energii. Je pravda, nie pre čistenie meridiánov, ale ako nápravu pre nachladnutie.

Výhody použitia tejto metódy:

1. Môžete očistiť svoju krv. To umožní, že kyselina fosforečná je obsiahnutá v cibuli.

2. Všetky škodlivé baktérie a mikróby budú nemilosrdne zničené.

3. Vaše nohy už nebudú mať nepríjemný zápach.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>