Vložte nohy do tejto zmesi na 10 minút, je to úžasná metóda, ako sa môžete navždy zbaviť húb na nechtoch! Výsledky budú rýchlejšie, ako s akýmkoľvek liekom z lekárne

Úžasná metóda! Uvidíte výsledky rýchlejšie, ako ste si predstavovali.

V dnešnej dobe je plesňová pieseň pomerne bežným zdravotným problémom. Huba môže byť dráždivá, pretože spôsobuje nepríjemné zápachy, svrbenie a nepríjemné pocity.

Ak sa časom nezbavíte ochorenia, môže to viesť k deformácii nechtov a dokonca k ich strate.

Huba kvapôčka je spôsobená vlhkosťou a potenie, táto podmienka je obzvlášť častá u ľudí, ktorí cvičia a nosia topánky dlhú dobu.

Ak ste jedným z tých, ktorí trpia týmto problémom, zistite si domáce nápravu, s ktorou úplne odstránite hubu.

Jedná sa o domáci liek, ktorý je veľmi účinný pri odstraňovaní húb, čo je najdôležitejšie, jeho ekonomika a absencia akýchkoľvek vedľajších účinkov!

Recept na pleseň na nohách!

zloženie:

 • voda
 • med
 • stolová soľ

  spôsob aplikácie:

  Toto ošetrenie je pomerne jednoduché, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je pripraviť umývadlo s teplou, slanou vodou. Ponorte zmes do zmesi asi 10 minút. Účelom tohto kúpeľa je namáčanie.

  Tento postup pomôže zbaviť sa nadmerného potenia a tiež očistiť nohy pred ďalším postupom. Po 10 minútach odstráňte nohy z vody, vysušte ich a nechajte ich pár minút odpočinúť.

  Potom naneste homogénnu vrstvu medu na oblasť nohy postihnutú hubou, ktorú môžete urobiť štetcom.

  Nechajte med cez noc (zakryte polyetylénom a prekryte s ponožkami, aby ste si nepoškodili posteľnú bielizeň) a druhý deň ráno odstráňte veľkým množstvom teplej vody.

  Táto metóda vám pomôže zbaviť sa huby oveľa rýchlejšie, než si predstavujete, hlavne z dôvodu výhod, ktoré prináša surový med.

  Pred použitím ľudových liekov sa odporúča konzultovať s lekárom.

  Veľký výber užitočných receptov a zaujímavých rád nájdete na stránke MEGA ZDRAVIE.

  ZDROJ:budetezdorovy.ru

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>