Vložte cesnak do ucha na noc. Ráno vás účinok tohto triku príjemne prekvapí!

Cesnak bude robiť nejaké jedlo chutnejšie, ale tu jeho surovina nie je taká pekná. Najprv kvôli zlému dychu. Predchádzanie prechladnutiu však spôsobuje, že každú zimu používame CESNAK.

Ukázalo sa, že cesnak nie je nevyhnutný – proti miernemu chladu a na prevenciu stačí, aby ste si ho vložili do ucha.  

Jednoducho vyčistite jeden lalok a vložte ho do ucha ako slúchadlo. Nesnažte sa vložiť cesnak príliš hlboko – mohli by ste poškodiť ušný bubienok. Alternatívnym spôsobom je vytlačiť cesnakovú šťavu na bavlnenú podložku a umiestniť ju aj do ucha. Táto metóda je podľa môjho názoru výhodná. Obsah vitamínov a minerálov tejto magickej zeleniny vám pomôže vyrovnať sa so všetkými bežnými prechladnutiami a zápalmi.

Nezabudnite: ak teplota neklesne do 2 až 3 dní a kašeľ a iné príznaky sa len zhoršujú, zavolajte lekára! A najlepšie zo všetkého, preventívne konzumujte cesnak – takže s najväčšou pravdepodobnosťou zostanete zdravý po celú zimu!

ZDROJ:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>