Vitamínová bomba v pohári, ktorá nielen ochladzuje, ale je veľmi priaznivá na vaše zdravie

Tu je dobrý osviežujúci a ochladzujúci recept na limonádu, ktorá vám v nasledujúcich dňoch prinesie aj zdravie. Nemusíte mať veľké skúsenosti, aby ste dokázali pripraviť túto krásnu limonádu.

Ak budete piť tento nápoj predídete kardiovaskulárnym problémom, žalúdočným vredom, podporíte trávenie, zlepšíte videnie a posiľníte imunitný systém.

Je dobre známe, že mäta sa nepoužíva pretože má osviežujúci efekt, ale vie pomôcť v prípade rôznych ochorení, pretože má priaznivé účinky na brušné kŕče, nadúvanie a nevoľnosť reliéfu, nervové tonikum a na rôzne respiračné chorôoby je to výborný liek.

Brusnice obsahujú dôležité vlákninu, ktorá pomáha pri správnej funkcii žalúdka, detoxikáciu organizmu. Spotreba môže zabrániť vzniku hemoroidov, rovnako ako obehové ťažkosti, pretože má priaznivý vplyv na krvné cievy.

Tu je zloženie:

  • 1 ½ šálky čučoriedok
  • 1 kiwi
  • 1 šálka klasickej limonády bez cukru / sladidla (nakladaná citrónová šťava zriedená vodou)
  • čerstvé mätové listy
  • kocky ľadu
  • med

príprava:

Do pohárov s limonádov dajte z každej prísady: čučoriedky, na krájané kivi, nasekanú mätu a med.

Pri podávaní dajte výslednú hmotu do pohárov s kockami ľadu a vytvorte si tvary, aké chcete, aby ste získali väčší efekt ako ornament.

Ak máte trochu času, než sa dostanete k hosťom, môžete urobiť okraj pohárov ešte príjemnejší a okázalý pre osviežujúcu limonádu. Pred tým, než limonádu nalejete, navlhčite okraje pohárov s citrónovou šťavou, potom ich točte a ponorte do kryštálového cukru. Dajú sa vyzdobiť, akokoľvek.

Používajte ju na zachovanie svojho zdravia!

ZDROJ:filantropikum.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>