Viete, že ľudia, ktorí pravidelne jedia ovsené vločky na raňajky, sú o 10% menej náchylný na rakovinu hrubého čreva alebo prsníka

Raňajky – prvé a najdôležitejšie jedlo dňa, ktorému záleží na našom budúcom zdraví a výdrži. Niet divu, že hovoria: Jedz raňajky ako kráľ. Koniec koncov, raňajky sú hlavným náboj energie stráviteľné rýchlejšie a jednoduchšie. Čo by mohlo byť výdatné, jednoduché a užitočné ranné jedlo? Samozrejme, že to je tradičné anglické raňajky – ovsené vločky.

Dnes vám povieme o prospešných vlastnostiach kaše.

Výhody ovsených vločiek

Reguluje hladinu cukru v krvi

Pre tých, ktorí sú chorí s cukrovkou, a tí, ktorí nechcú, aby boli chorý, ovsené vločky sú povinnosťou jesť ich ráno. Sú schopné regulovať hladinu cukru v krvi a cholesterolu.

Znižuje riziko vzniku rakoviny

Ovsené vločky nemožno nazvať liek na liečbu rakoviny, ale lekárske štúdie ukázali, že ľudia, ktorí pravidelne jedia ovsené vločky na raňajky, sú o 10% menej náchylný na rakovinu hrubého čreva alebo prsníka.

Pomôžu vám schudnúť

Zdravotné prínosy kaše sú neoceniteľné, ale aj na krásu by sa nemalo zabúdať. Štíhle telo je zaručené, že tí, ktorí budú upravovať svoj jedálniček, a môžete začať s ovsenými vločkami. Korene siahajú až do pomalých sacharidov, obilnín trvalo vyháňajú hlad a sýtosť po dlhú dobu, čím sa získajú energiu do tela. To zabraňuje nekontrolovanému prejedaniu alebo príjem potravy.

Teraz chápete, prečo kaša, by mala patriť medzi raňajkové jedlá.

ZDROJ:SOVKUSOM.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>