Viečka bez vrások: použite tento jednoduchý produkt z chladničky a hneď zabudnete na starnutie!

Existuje veľa kozmetických prípravkov na starostlivosť o očné viečka, ale najúčinnejšie boli a budú tie, ktoré nám dala samotná príroda. Pomocou masiek založených na vajíčkach môžete zjemniť a spevniť kožu okolo očí, robiť ich viac čerstvé a minimalizovať vrásky. Toto je skutočný vynález!

Zhromaždili sme niekoľko jednoduchých domácich receptov, ktoré pomôžu pokožke okolo očí zostať jemnou a pružnou!

Maska vaječného bielka

 1. Najjednoduchší, no nie menej účinný spôsob, ako zlepšiť stav pokožky očných viečok, je použiť vaječný bielok vo svojej čistej forme! 
  Budete potrebovať iba 1 bielok a vatový tampón. Aplikujte bielkovinu na pokožku okolo očí. Uzavrite viečka a nechajte ho úplne vyschnúť. Masku umyte chladnou vodou a vychutnajte si výsledok!
 2. Recept, ktorý je uvedený nižšie, bude verný pomocník v boji proti „vraním nohám“. 
  V rovnakom pomere zmiešajte vaječné biele, jačmennú múku a med. Výsledná zmes sa aplikuje na oblasť oka 20 minút a potom sa umyje studenou vodou.
  Táto maska pomôže k vyhladeniu vrások a osviežiť pokožku okolo očí.
 3. Ďalšia maska ​​pomôže odstrániť opuch a rýchlo sa zbaviť vakov pod očami, rovnako ako vyhladiť malé vrásky.Budete potrebovať: 2 chladené žĺtky, 1 lyžičku kvetného medu a 1 lyžičku olivového alebo marhuľového oleja. Zmiešajte dôkladne všetky zložky a naneste na pokožku okolo očí. Tento postup trvá dlhšie ako polhodinu a výsledok Vás príjemne prekvapí!
 4. Ale efektívny nástroj, ktorý pomôže vyživovať suchú a unavenú pokožku. 
  Zmiešajte 1 žĺtok, čajovú lyžičku olivového oleja a šťavu z polovice citróna. Takáto maska ​​sa má aplikovať 20 minút po umytí bavlneným tampónom chladným mliekom. Výsledkom je zdravá a svieža pleť!
 5. Ohromujúcim účinkom je pridanie mlieka do vaječnej masky pre očné viečka.

A nezabudnite, že každá maska ​​by mala byť aplikovaná len na čistú pokožku bez make-upu!

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>