Viac, sa u vás otravný hmyz neobjaví, tento domáci prostriedok si s ním ľahko poradí

Máme tipy a triky, ktoré vám pomôžu zbaviť sa ovocných mušiek, kliešťov, komáre a moskyt Všetko máme po ruke, a môžete vždy použiť, pokiaľ ide o udržanie týchto otravné domových škodcov. Tak tu je ďalšie užitočné riešenie, ktoré si môžete vytvoriť doma, bez toho aby ste museli kupovať drahé spreje.

Tento sprej je vyrobený z produktov nájdených hlavne v dome:

  • 1/2 šálky octu
  • 1/2 rastlinný olej
  • 1/2 nevyhnutný mätový olej.

Všetko, čo treba robiť, je mix týchto troch zložiek do spreja a začnite postrek všade okolo vášho domu. To začne asi po 2 hodinách účinkovať, a uvidíte ten rozdiel v priebehu celej sezóny. Zložky pomôžu odrazdiť komáre, šváby a ďalší hmyz, pretože ich odpudzujú pachy.

Najlepšie je, že je univerzálny. Nielen, že môžete sprej použiť vo svojich izbách, na dvore j, môžete sprej použiť aj na seba. Takže až budete nabudúce vyrazíte na výlet, alebo len na posedenie vonku dajte si sprej na seba, takže budete mať maximálny „mier a pokoj“ skúsenosť, bez obáv z hmyzu pod šírym nebom.

Do tej doby, nezabudnite na tento príspevok zdieľať s rodinou a priateľmi.

ZDROJ:VIRALZONEX.COM

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>