Verte tomu alebo nie, tento trik zmení váš život – stačí s nimi spraviť pár jednoduchých vecí!

Ak chcete robiť zmeny vo svojom živote, musíte sa starať o svoje duchovné zdravie. Musíte sa uistiť, že zostanete ďaleko od negatívnej energie, ktorá vás obklopuje.

Neuveriteľná aróma tohto ovocia vám pomôže bojovať proti všetkej negatívnej energii okolo vás. Ak chcete urobiť svoj život lepším, budete potrebovať len jednu zložku a to sú citróny.

Neutralizujúca sila citrónov môže byť využitá rôznymi spôsobmi.

  • Najjednoduchší spôsob, ako neutralizovať svoju moc, je umiestniť 3 zelené citróny do rôznych sektorov vo vašom dome. Avšak je potrebné ich nahradiť, keď začnú meniť farbu.
  • Ak umyjete jeho plášť v dažďovej vode, budete môcť ťažiť z jeho výparov. To je ďalší spôsob, ako využiť výhody zelenej citróny.
  • Ste ich schopní udržať ako amulety. Týmto spôsobom sa budete môcť chrániť pred negatívnou energiou, kamkoľvek idete. Už nikdy nebudete zasiahnutí zlými vlnami.
  • Ak máte problémy pri práci, vložte do vrecka 3 citróny. Môžete však vložiť aj 3 citróny do zásuvky. Týmto spôsobom budete môcť zostať vyvážený.
  • Ak chcete odstrániť zlú energiu, odporúča sa miešať vodu a citrónovú šťavu. Po zmiešaní týchto dvoch prísad budete musieť sprejovať túto zmes okolo domu. Uistite sa, že rozprašujete rohy.
  • Ak chcete lásku prilákať, musíte na nočnom stolíku umiestniť 3 okrúhle citróny do sklenenej vázy. Nezabudnite nahradiť citróny, keď zmení farbu.
  • Nakrájajte citrón na 4 kusy a vložte ho do taniera, aby ste vyčistili špinavé vibrácie, ktoré ste pohltili celý deň. Musíte dať soľ medzi citrónové rezy a zastrčiť ju pod posteľ pred spaním. Ak nie ste položili nakrájaný citrón pod posteľ, uistite sa, že je blízko vás. Dajte ho na stôl alebo na podlahu. Nesmiete sa dotknúť citrónu na ďalší deň. Predtým, ako ho odhodíte od svojho domu, vložte ho do plastového vrecka. Dosiahnete lepšie výsledky, ak zopakujete tento postup 3 dni za sebou.
  •  Týmito spôsobmi budete schopní eliminovať všetky negatívne energie.

ZDROJ:goodmorningcenter.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>