Venujte pozornosť svojmu lymfatického systému, ak máte tieto príznaky, je nutný proces detoxikácie, nikdy nie je neskoro

Lymfa sa nazýva živá telová voda. Cirkuluje sa cez lymfatické kanály, umýva celé telo, čistí bunky a odstráňuje z tela všetky toxíny a produkty rozpadu životne dôležité aktivity škodlivých vírusov a baktérií. Ide o lymfatické uzliny, ktoré nás najprv naznačujú, že niečo nie je v poriadku s telom.

Ak máte pocit, konštantnú slabosť, únavu, častý zápal prínosových dutín, bolesť v krku, bolesti hlavy, trpí artritídou a obezity, venujte pozornosť svojmu lymfatického systému.

 

Niekoľko prirodzených spôsobov detoxikácie, ktoré pôsobia komplexným spôsobom a pomôžu zlepšiť tok lymfy.

Ako čistiť lymfy

Dýchajte hlbšie!
Telo cirkuluje trikrát viac lymfy ako krv, ale v lymfatickom systéme nie je žiadny orgán na čerpanie. Preto, dýchaním hlboko, prispievate k najrýchlejšej obnoveniu lymfy.

 Hýbte sa viac!
Skoky, rýchle chôdza, strečing a iné fyzické záťaže s miernou intenzitou majú priaznivý vplyv na zlepšenie toku lymfy.

 Pite viac vody!
Bez dostatočnej tekutiny sa toxíny spomaľujú. Škodlivé látky sa hromadia, otravujú telo. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov pridajte do vody trochu citrónovej šťavy.

 Zabudnite na sladkú sódu!
V týchto nápojoch je obsah cukru príliš vysoký. Prečo preťažiť vaše telo?

 Jedzte čerstvé ovocie na prázdny žalúdok!
Väčšina plodov je našim žalúdkom stráviteľná do 30 minút. Kyseliny a enzýmy, ktoré sa v ňom nachádzajú, pomáhajú spustiť trávenie ráno.

Jedzte zelenú zeleninu!
Chlorofyl obsiahnutý v nich perfektne čistí lymfy a krv.

Jedzte orechy!
Pravidelne dodajte svojmu organizmu mastné kyseliny na aktívnu detoxikáciu. V tomto prípade vám pomôžu vlašské orechy, brazílske, mandle, lieskové oriešky, ako aj slnečnicové semienka, tekvica a ľan.

 Piť bylinné čaje!
Čaj ich echinacea, astragalus, koreň sladkého drievka pozitívne ovplyvňuje lymfy. Skontrolujte, či nemáte žiadne kontraindikácie pre použitie týchto prostriedkov.

Samo-masáž!
Pri masáži vody urobte masáž s kefkou prírodných štetín na dlhej rukoväti. Kruhové pohyby trieť kožu zdola nahor: od prstov po ramená.

Robte si kontrastnú sprchu!
Bolo povedané veľa o výhodách kontrastujúcej duše. Studená voda stimuluje prácu takmer všetkých systémov tela!

Nikdy nie je neskoro začať proces detoxikácie ! Teraz môžete začať práve teraz, aby ste čoskoro pocítili nárast sily a živosti.

Zdieľajte užitočný článok so svojimi priateľmi!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>