Veľký zoznam problémov, ktoré vyriešite s aktívnym uhlím, odstráni ich takmer okamžite

Tento malý uhlík má blahodárne účinky nielen na náš organizmus ale aj na našu krásu. Stojí za to vedieť o týchto veciach pri ktorom nám čierne uhlie pomôže.

1. Plynatosť a nadúvanie

Náprava na plynatosť a nadúvanie Gases sa stali všetkým. V priemere osoba vydáva plyny 14 krát za deň – a to je úplne normálne. Ak však trpíte plynatosťou alebo bolestivým nadúvaním, pomôže vám aktívne uhlie. Štúdie ukazujú, že pri užívaní aktívneho uhlia pred jedlom sa výrazne zníži objem črevných plynov.

2. Zníženie hladiny cholesterolu

Vysoký cholesterol zdvojnásobuje riziko kardiovaskulárnych ochorení. Jedna štúdia ukázala, že ľudia, ktorý užívali trikrát denne po dobu jedného mesiaca pri 8 g aktívne uhlie, hladina „zlého» LDL cholesterolu sa znížila o 41%, zatiaľ čo „dobrý» HDL-cholesterol – vzrástol o 8%! A bez žiadnych vedľajších účinkov!

3. Udržiavanie zdravia obličiek

Každý deň vaše obličky očisťujú okolo 115-140 litrov krvi, čo vedie k 1-2 litrom moču, ktorý pozostáva z odpadu a nadbytočnej tekutiny. V kombinácii s pečeňou sú obličky najprirodzenejším čistiacim systémom v prírode. Avšak konzumácia cukru, soli, živočíšnych bielkovín, tukov a konzervačných látok môže viesť k ochoreniu a zlyhaniu obličiek. Pretože aktívne uhlie odstraňuje močovinu a iné močové toxíny, pomáha udržiavať obličky zdravé.

4. Rýchle liečenie otravy jedlom

Otrava jedlom je veľmi častá – iba v USA, každý rok je stanovených 48 miliónov prípadov! Jeden spôsob, ako sa chrániť pred zvracaním, hnačkov, bolesťami brucha, kde nasleduje ťažká ​​otrava – je potrebné vziať aktívne uhlie pri prvých príznakoch. Aktivované uhlie sa odporúča na otravu, pretože rýchlo neutralizuje toxíny.

5. Tajomstvo mäkkej kože

Nečistoty a tuky upchávajú póry na pokožke tváre a „starajú“ o svoj vzhľad a mnohé čistiace prostriedky obsahujú škodlivé chemikálie. Aktivované uhlie, ako magnet, čerpá nečistoty a mastnoty z pórov, takže pokožka je čistá a jemná!

6. Luxusné vlasy

Rovnaké toxíny, nečistoty a mastnoty, ktoré kontaminujú pokožku, poškodzujú vlasy a dávajú im nepríjemný mastný vzhľad. Aktivované uhlie čistí vlasové folikuly a dodáva im lesk. A na rozdiel od šampónov, ktoré pozostávajú výlučne z chemikálií škodlivých pre životné prostredie, aktívne uhlie je 100% prírodné, ekologický čistý liek.

7. Bielenie zubov

Chceš mať hollywoodsky úsmev bez toho, aby ste museli stráviť nákladný postup bielenia zubov? Stačí namočiť zubnú kefku do aktívneho uhlia 2-3 krát týždenne! Aktivované uhlie čistí zubnú sklovinu, adsorbuje mikroskopické častice, z ktorých sa tvorí povlak.

8. Príjemný zápach z úst

Ste zmätený zlým dychom? Aktivované uhlie príde na záchranu! Je to nielen efektívne dezodoračné činidlo, ale aj spôsob, ako normalizovať acidobazickú rovnováhu v ústnej dutine, ktorá chráni zuby a ďasná pred baktériami a chorobami! Čistenie zubov pomocou aktívneho uhlia (nebojte sa, je to bez chuti) a zostane po oplachu bez stopy!

9. Prevencia predčasného starnutia

Aktivované uhlie pomáha omladnúť nielen preto, že vám dáva mladú pleť a biely zubný úsmev. Dokázalo sa, že pravidelné používanie aktívneho uhlia odstraňuje toxíny a trosky z tela, ktoré poškodzujú orgány, zničia bunky a zrýchľujú starnutie tela. Nie je divu, že Gwyneth Paltrowová rada hovorí o výhodách aktívneho uhlíka!

10. Prevencia po prebdenej noci

Pili ste večer? Každý človek pravdepodobne pozná ten silný pocit nasledujúci deň. Existuje však skvelý spôsob, ako sa vyhnúť bolestiam hlavy, nevoľnosti a všeobecnej slabosti kocoviny: pred pitím si vezmite aktívne uhlie! Aj keď sa nespája s alkoholom, perfektne pletie a zobrazuje mnoho vedľajších produktov kvasenia – čo znamená, že ráno sa zobudíte čerstvo, sviežo a bez kocoviny!

11. Čistenie tráviaceho systému

Pesticídy v zelenine a ovocí, rastové hormóny v mäse, chemikálie v pitnej vode – žijeme v extrémne toxických podmienkach. Keď sa všetok tento odpad nahromadí v zažívacom systéme, vedie k zápalu a zbaví vás sily. Pre dobré zdravie a pohodu potrebujete pravidelne očisťovať tráviaci systém.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>