Veľký hit: 6 úžasných výhod prečo je dobré si prikladať ľad na pokožku

 Chcete zistiť, ako táto procedúra skrášľuje vašu pokožku?

Čítajte ďalej a dozviete sa viac o tomto populárnom rannom a večernom rituále a jeho výhodách.

1. Žiariaca pokožka

Pri aplikácii na pokožku napomáhajú kocky ľadu v krvnom obehu, ktorý vašej pokožke dodáva zdravý prírodný lesk. Ak chcete dať svojej pokožke žiarivejšiu žiaru, môžete použiť kocky ľadového ovocia na aplikáciu na tvár.

2. Znižuje škvrny

Kocky ľadu môžu pomôcť zmierniť zápal a začervenanie pupienkov a škvŕn. Kocky ľadu môžete priamo aplikovať na akné na niekoľko sekúnd, až kým sa necitlivosť nestane, a to sa dá robiť každý druhý deň v noci.

3. Liečba očných kruhov

Pod očnými kruhmi môžete použiť kombináciu uhorkovej šťavy a ružovej vody, keď je zmrazená. To pomôže znížiť opuchy v dôsledku vašich nočných aktivít v noci.

4. Skin Toner

Kocky ľadu sú lacnejšou hladšou pokožkou alebo tonerom. Môžete to použiť pred nanesením make-upu, pretože póry pod make-upom sú minimalizované, čo vášmu základu dodá hladký a bezchybný povrch.

5. Náhradník make-upu

Nemáte čas na nalíčenie? Potom nanesením kociek ľadu pomocou látkového zábalu získate žiarivý a svieži vzhľad bez stôp po líčení. Choďte za tým prirodzeným vzhľadom!

6. Zabraňuje vráskam

Námraza spomaľuje výskyt vrások a zmierňuje príznaky starnutia.

Dôležité tipy na prikladanie ľadu:

1. Mrazenie pokožky sa vykonáva bez použitia látkového zábalu, ale nezabudnite vždy nosiť rukavice, aby ste mohli ľad správne držať.

2. Použitie handričky alebo zábalu na nanášanie ľadu na pokožku bude mať rovnaký účinok ako pri nanášaní ľadu priamo na tvár.

3. Extrémna zima môže zlomiť kapiláry pod kožou, takže ak nepoužívate holú kocku ľadu, ľad nepoužívajte priamo z mrazničky.

4. Nechcete tiež používať holý ľad na koži, ktorá už má zlomené kapiláry, alebo ľad príliš dlho nepoužívajte.

5. Ak je zima príliš nepríjemná, zastavte. Vyhnite sa námraze jednej oblasti dlhšie ako 15 minút.

6. Môžete sa rozhodnúť vyplniť vodu pre kocky ľadu ružovou vodou, citrónom, zeleným čajom, harmančekovým čajom, uhorkou a ďalšími prísadami šetrnými k pokožke v závislosti od potrieb starostlivosti o pleť.

ZDROJ:wellnessbin.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>