Veľa ľudí ma oslovilo, kde som si dala vyhladiť vrásky, ale ja som neprezradila, že som začala používať túto masku! Ale vám ju prezradím, je efektívna a lacná!

Snáď každá z nás sa sleduje v zrkadle a badá na sebe niaku tú linku, ktorá vás privádza do šialenstva. Ale ja som sa dočítala o tom to recepte na tieto neduhy a hneď som začala túto vec riešiť a poviem vám oplatilo sa. Okolie si to okamžite všimlo.

Aspirín je najznámejší liek na svete. Používajú ho ako analgetiká, ale aj ako antikoagulanciá.

Ak sa užíva v malých dávkach, môže zabrániť kardiovaskulárnym ochoreniam.

Tento známy liek má nielen aplikácie uvedené vyššie, ale môže vám tiež slúžiť na niekoľko ďalších vecí, o ktorých ste pravdepodobne nikdy nepočuli! Výhody, ktoré tento malý tablet ponúka, sú nespočetné.

Vedeli ste, že aspirín zjasňuje škvrny z potu, ak vaše biele tričká začali vykazovať žlté škvrny kvôli potu?

Všetko, čo musíte urobiť, je rozdrviť dve tablety a rozpustiť ich v pol šálky teplej vody. Naneste ho na škvrny a nechajte cez noc. Ráno vás prekvapí výsledkami.

  • Vyčistite podnožky

Pripravte zmes rovnakým spôsobom ako predchádzajúci a nechajte ju na mieste po dobu 1 hodiny. Potom opláchnite. Ak chcete vidieť rýchlejšie výsledky, urobte to raz týždenne.

  • Rozlúčte sa so stratou vlasov

Rozpustite 8 tabliet v šálke vody. Naneste ho na vlasy a jemne masírujte na pokožku hlavy. Nechajte to pôsobiť 15 minút a opláchnite. Do šampónu môžete tiež pridať 8 rozdrvených tabliet.

  • Rozlúčte sa s pupienkami

Tabletu zomeljete a pridajte niekoľko kvapiek vody na vytvorenie pasty. Aplikujte ho na pupienky a nechajte ju zostať cez noc. Ak máte podráždenú pokožku, odporúčame vám ju nepoužívať!

  • Zabudnite na lupiny

Opláchnite dve tablety a pridajte ich do šampónu. Táto zmes vám pomôže zabrániť lupinám.

  • Z trhlín na nohách

Rozdrvte 7 tabliet aspirínu a pridajte pol polievkovú lyžicu citrónovej šťavy. Ak ho potrebujete, aby bol tekutý, pridajte trochu vody. Aplikujte zmes na nohy a zakryte ich teplou handričkou a potom s balením. Nechajte zmes pôsobiť 10 minút. Potom použite pemzu na očistenie nohy.

Maska z aspirínu a citrónu

Aspirín pozostáva z kyseliny salicylovej. Táto zlúčenina, ktorá eliminuje neživé bunky, ale navyše preniká do pórov. Aspirín môže byť tiež bohatý na množstvo protizápalových liekov, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa začervenaniu spôsobenému akné. Citrónová šťava obsahuje množstvo ovocných kyselín spolu s vitamínom C. Výsledky sú úžasné, akonáhle ich kombinujete s aspirínom.

POTREBUJETE

  • 3 lyžice citrónovej šťavy
  • 3 tablety aspirínu

PRÍPRAVA A POUŽITIE

Tablety rozdrvte. Potom vložte prášok do nádoby a pridajte šťavu z citrónov. Dobre premiešajte, kým sa nedosiahne konzistencia pasty. Aplikujte na tvár. Nechajte pôsobiť až 10 minút. Potom opláchnite tvár vodou.

Hotovo!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>