Vďaka týmto dvom prísadám vás už vačky pod očami nebudú trápiť

Vačky pod očami sú pre mnohé ženy estetickým problémom. Môže ich byť veľa. Môžu to byť gény alebo únava. Hlavná vec je, že ide o účinok lymfatickej stázy a môžeme na ňu pôsobiť touto metódou.

Domáci liek na vačky pod očami

Všetko, čo musíte urobiť, je zmiešať citrónovú šťavu a olivový olej. Vďaka tomu môžete efektívne zbaviť tašky pod očami. Príprava masky bude veľmi jednoduchá. Všetko, čo potrebujete, je jeden vaječný bielok a olivový olej. Zmiešajte obe zložky a aplikujte ako očné masky. Po 15 minútach umyte. Túto liečbu používajte, kým neuvidíte účinky. Vaša pokožka pod očami bude tiež pevnejšia.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku. Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výlučne po konzultácii s vašim lekárom.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>