Vaša štítna žľaza vám povie 100 krát ďakujem za tieto produkty! Ten piaty je držiteľ rekordov pre obsah…

Štítna žľaza, ktorá je v krku a má tvar motýľa, môže mať dramatický vplyv na obrovské množstvo telesných funkcií. Jeho nesprávne fungovanie vedie k katastrofickým následkom a škodí všeobecnému stavu organizmu. To, aj podkopáva zdravie, znižuje účinnosť osoby, zhoršuje náladu. Správna výživa má prvé miesto na ceste k dobrému zdraviu a dlhovekosti, takže všetci potrebujeme chrániť našu štítnu žľazu s užitočným a chutným jedlom.

1. Jablká – koktail užitočných vlastností. Priaznivo ovplyvňuje všetky systémy tela a zabíja patogénne baktérie. Sú cenné v tom, že chránia pred rakovinovými bunkami.

2. Krabie mäso a morsképlody. Obsahujú vitamín B12 a zinok, ktorý stimuluje imunitný systém nášho tela. Venujte pozornosť: konzervované krabie mäso si zachováva aj svoje užitočné vlastnosti.

3. Morská soľ. Obsahuje jód a ďalších 40 vitamínov a prvkov, ktoré chránia pred chorobami štítnej žľazy.

4. Cibuľa. Užitočné pre štítnu žľazu, pečeň a srdce. Obsahuje množstvo stopových prvkov, ktoré posilňujú imunitný systém.

5. Čučoriedky. Tieto bobule – držiteľ rekordov pre obsah antioxidantov. Pomáha eliminovať hormonálne poruchy štítnej žľazy.

6. Červené ryby – losos, losos, pstruh, ružový losos. Bohatý zdroj užitočných mastných kyselín, omega-3, potrebný pre harmonickú prácu štítnej žľazy. Často používajte kus červenej ryby.

7. Orechy s medom. Pomôže rozptýliť lenivú štítnu žľazu. Rozdrviť 3 až 4 jadrá vlašských orechov pomrvených, miešať s lyžicou medu a ráno jesť na prázdny žalúdok. Užívajte tento liek denne 1-2 týždne.

8. Citrón s medom. Aktivujte činnosť štítnej žľazy. Dôkladne umyte 2-3 citróny, naškrabte ich na jemnom strúhadle so šupkou a vytvorte pohár homogénnej hmoty. Zmiešajte ju s rovnakým množstvom medu. Vezmite si pripravený „liek“ za 1 polievkovú lyžičku 3 krát denne medzi jedlami.

zdroj:budetezdorovy.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>