Váš krk bude znovu atraktívny, vypnutý a bez vrások, už ho nebude viac skrývať pod oblečením

Zóna krku a dekoltu sú pravdepodobne najatraktívnejšími časťami tela. Ale postupom času sú to oni, ktorí začnú zrádzať vek. Ženy sa často pokúšajú obnoviť  krásu krku u kozmetičky alebo dokonca plastického chirurga. Ale to nie vždy prináša pozitívne výsledky …

Napriek tomu nie vždy požadovaný výsledok možno dosiahnuť len pomocou drahých a nebezpečných postupov. Niekedy stačí len prejsť kuchynské skrinky a chladničky, aby vyzerali úžasne! Takže s vekom potrebujete len získať skúsenosti, nie vrásky a chrumkavosť.

Masky na krk a dekoltu

Kvasnicová maska

Pripravte kvasené cesto bez soli, natiahnite ho, omotajte ho okolo krku ako šál a pokryte oblasť na dekolte. Po 30 minútach odstráňte, opláchnite teplou vodou a natrite smotanou. Urobte to deň pred tým, ako pôjdete spať. Opakujte po šiestich mesiacoch. Môžete tiež použiť masku na omladenie tváre.

Zemiaková maska

Varíme zemiaky, pridáme lyžičku glycerínu a olivového oleja. Namažte krk, obaľte celofánom alebo pergamenom, obaľte teplým šálom. Po 15-20 minútach opláchnite teplou vodou.

Lemonová maska

Pridajte do pohára vodu, citrónovú šťavu a lekársky lieh (po lyžici). Dobre premiešajte a namažte čisto umytý krk. Keď máte pocit, že pokožka je suchá, naneste výživný krém bez toho, aby ste zmes vymyli. Opakujte trikrát týždenne po dobu jedného mesiaca.

Soľná maska

Na obnovenie pružnosti brady a krku pomôžete bežným fyziologickým roztokom. Rozpusťte čajovú lyžičku v pohári vody a navlhčite niekoľkokrát zložený obväz. Zakryte oblasť pokožky, ktorú chcete zlepšiť, a pokryte suchým obväzom. Nechajte pol hodiny.

Teraz sa nebudete obávať vrások alebo nevypnutej kože a prestanete nosiť roláky. Skúste sa zdieľať so svojimi priateľmi.

ZDROJ:newdailyrecipes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>