V ktorej polohe spíte? Vyberte si jednu a uvidíte, čo hovorí o vás

Môže pozícia, v ktorej spíme, odhaliť niečo o našej osobnosti? Podľa psychológov áno. Vyberte si z týchto štyroch polôh a potom si prečítajte, čo to znamená.

1. Spanie na zadnej strane

Ak takto spíte a ruky sú naskladané pozdĺž tela, znamená to, že ste pokojná osoba. Beriete sa veľmi vážne a máte hodnotový systém. Stojí však za to zvážiť, že táto pozícia môže spôsobiť problémy s chrápaním a znížiť kvalitu spánku.

2. Embryonálna poloha

Ak spíte na svojej strane s kolenami na hrudi, ukazuje sa, že ste plachý, citlivý a bojíte sa príliš veľa. Pozícia plodu tiež naznačuje, že máte tendenciu premýšľať príliš veľa o problémoch, čo je dôvod, prečo sa z toho často cítite zle. Ste tiež srdečná a svedomitá osoba a dobre organizovaná.

3. Na bruchu

Ak spíte na bruchu a najčastejšie s rukami pod vankúšom, znamená to, že ste veľmi odvážni. Nanešťastie aj nervózny a príliš citlivý na kritiku. Chcete mať vždy pravdu. Táto poloha nie je veľmi dobrá pre chrbticu, najmä pre krčný segment.

4. Na boku

Ak spíte jednoducho na vašej strane, vpravo alebo vľavo, potom ste šťastný a dôveryhodný človek. Ste lojálny partner a oceňujete svoj rodinný život. Ste tiež otvorení a dôverujete iným ľuďom.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>