Úžasné, tento éterický olej odstraňuje vrásky a stojí len pár eur

Ak hľadáte prírodný spôsob, ktorý vám pomôže odstrániť malé vrásky, máme pre vás osvedčený spôsob. Niektoré éterické oleje majú pre pokožku veľmi cenné vlastnosti. Umožňujú jej tónovanie a protizápalové účinky.

Medzi oleje, ktoré majú upokojujúci účinok na vrásky je olej z kadidlaarganovým olejom alebo jojobového oleja. Dnes však budeme používať harmančekový olej, ktorý je veľmi lacný a ľahko dostupný.

Harmančekový olej na vrásky

Ako viete, harmančekový olej sa získava z kvetov harmančeka, ktoré majú protizápalové vlastnosti a môžu brzdiť starnutie pokožky. Preto je vynikajúca ako počiatočná terapia vrások, ktoré ešte nie sú príliš viditeľné.

Ako ho používať? 

Je to veľmi jednoduché. Naneste trochu harmančekového oleja na prsty a votrite ho do pokožky, kde sa objavia vrásky. Ak to robíte okolo očí, uistite sa, že sa nedostane do očí. Masáž by sa mala robiť 5 minút najlepšie každý deň.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>