Už žiadne chemikálie! Rozlúčte sa so sivými vlasmi, s týmito prírodnými prostriedkami, ktoré stoja za to, vám ich bude každý závidieť

V určitom veku alebo niektorými faktormi sa začínajú zobrazovať sivé alebo biele vlasy.

K tomuto problému dochádza, pretože stratíte správnu hladinu melanínu, čo je farba našej hrivy.

V poslednej dobe sa však šedivé vlasy stali trendom, stále existujú ľudia, ktorí nechcú používať platinové vlasy a nevieme, ako prirodzene zachovávať náš prirodzený tón.

V tomto článku sa budeme naučiť niektoré triky, aby ste farbu vlasov udržali dlhú dobu a bez farieb alebo chemikálií.

KONZERVUJTE BARVU VLASY BEZ CHEMIKÁLIÍ

Postupy:

  • Indické egreše: používajte egreše, aby ste vytvorili kapilárnu masku, ktorá vám prinesie nádherné výsledky. Zmiešajte egreše s vajíčkom, lyžicou eukalyptového oleja a citrónovou šťavou. Aplikujte na pokožku hlavy, nechajte tam jednu hodinu a potom dôkladne opláchnite.
  • Kokosový olej a citrónová šťava: Použitím týchto produktov dáva našim vlasom množstvo superživín a vitamínov, aby ste vyzerali krásne. Zmiešajte tieto dve zložky, aplikujte ich na vlasy, nechajte stáť hodinu a potom normálne umyte vlasy.
  • Rozmarín a šalvia: Použite rovnaké množstvo rozmarínových listov, šalvie a šálku vody, premiešajte a umiestnite kvapalinu na použitie ako prírodné farbivo. Ak k tomu pridáte niekoľko kvapiek rozmarínového oleja, môžete získať lepší výsledok.
  • Cibuľová šťava: Použitie priamo šťavy z tejto zeleniny na pokožku hlavy vám pomôže bojovať s plešatosťou alebo malým počtom vlasov. Použite túto šťavu na pokožku hlavy, nechajte ju pôsobiť na hodinu a potom ju odstráňte veľkým množstvom vody. Môžete sa tiež rozhodnúť pridať niektoré cibuľové kúsky do šampónu, aby ste získali tie isté výhody.

Začnite rozmaznávať vlasy pomocou týchto jednoduchých tipov, rýchlo si všimnete zmenu a bude vám každý vaše vlasy závidieť.

ZDROJ:naturalcarebox.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>