Už sa nebudete viac hambiť za tmavé miesta na pokožke na intímnych miestach, tu vám predstavíme najúčinnejšie metódy ako sa ich zbavíte

Niektorí ľudia, najmä ženy, sa chcú zbaviť nerovnomerného tónu kože medzi nohami. Môže sa to urobiť prirodzeným spôsobom a dosiahnuť bezpečnosť?

Nižšie uvádzame niekoľko odporúčaní, ktoré používajú prirodzené metódy starostlivosti o pleť, aby sa zľahčila tmavá oblasť.

Citróny

Citrónová šťava – nielen bieli škvrny, poskytuje aj mnoho zdravotných výhod vzhľadom k svojej silnej bázy vitamínu C. Vezmite trochu citrónovej šťavy a votrite ju tmavých oblastí. Nechajte asi 10 minút, potom opláchnite teplou vodou. Vykonajte to raz denne s čerstvými citrónmi.

Santalové drevo a ružová voda

Môžete si kúpiť zložky v obchode so zdravou výživou alebo v indických obchodoch s potravinami. Zmiešajte lyžicu santalového dreva s 10 kvapkami ružovej vody. Aplikujte na oblasť po kúpeli a nechajte ju 20 minút. Potom opláchnite.

Pomarančový džús a kurkuma

Po celé roky, indické ženy využiť neuveriteľnú silu kurkumového prášku, pretože účinne zosvetľuje pokožku. Pomaranče, ako citróny, obsahujú prírodné bieliace činidlá. Kurkuma špiní odev, takže buďte opatrní, aby nespadol na vaše obľúbené oblečenie. Spojte dve polievkové lyžice pomarančového džúsu a štipku kurkumu. Aplikujte denne na tmavé oblasti a ponechajte ju 20 minút. Potom opláchnite.

Keď používate výrobky na citlivých miestach alebo slabinách, chemikálie môžu spôsobiť podráždenie a iné problémy. To je dôvod, prečo prírodné riešenie, ktoré boli použité pre ďalšie generácie v rôznych kultúrach, sú najlepšie spôsoby, ktoré si môžete vyskúšať. Môže sa dosiahnuť vyblednutie tmavých zón kože a výsledky sa objavia postupne.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>