Uvarte si ryžu s vodou, je to dokonalý liek, ako zostať dlho mladý a krásny. Vašu pleť vám bude každý závidieť

Ryža – je skladisko živín pre ľudské telo. Obsahuje rad minerálov a stopových prvkov: zinok, železo, vápnik, fosfor, mangán, selén, draslík. Samozrejme, že obsahuje veľké množstvo vitamínov: PP, E, vitamínov skupiny B a ďalšie. No ešte viac užitočný produkt ako ryža je, ryža s vodou …

Používanie ryže s vodou

Pokiaľ chcete očistiť telo od toxínov, posilnenie imunitného systému a mať zdravú a žiarivú pleť tak ryža s vodou je to, čo potrebujete!

V prvom rade to znamená, že má priaznivý účinok na organizmus ako celok: ryža s vodou zlepšuje gastrointestinálny trakt, normalizuje krvný tlak, prevenciu rakoviny, a tiež spomaľuje proces starnutia. Vďaka svojim vlastnostiam, ryža s vodou tiež pomáhajú urýchliť váš metabolizmus.

Za druhé, ryža s vodou je veľmi prospešná pre vašu pokožku. Pravidelné používanie tohto nápoja a umývanie zlepšuje pleť, hladšie a jemnejšie vrásky, póry sa zužujú a znížil počet strií na koži.

 

A za tretie, opláchnutie vlasov s ryžovou vodou aspoň raz týždenne bude vaše vlasy robiť mäkké, lesklé a zdravé.Tento prípravok vám pomôže aktivovať rast vlasov!Ako variť ryžu s vodou?

Ako variť ryžu s vodou?

Návod:

Pripravte si ryžu a vodu, je to neuveriteľne jednoduché. Priveďte vodu na bod varu s malým množstvom ryže.Podiel – 1 polievková lyžica ryže k poháru vody. Vodu varíťe až pokým nebude zakalená. Umývajte si raz denne pokožku a opláchnite vlasy po každom umytí šampónom. Výsledky pocítite už behom jedného až dvoch tíždnov a su neuveritelné! Starajte sa o svoje zdravie!

ZDROJ : sovkusom.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>