Ústna voda, ktorá odstráni plak na zuboch za 2 minúty

Orálne zdravie ovplyvňuje naše celkové zdravie, takže je veľmi dôležité urobiť maximum a vyhnúť sa problémom, ako sú zápaly dutín, plak a zubný kameň.

 

Starostlivosť o ústa, zuby a ďasná je dôležitým cieľom a správna hygiena zubov zabráni zubnému kazu, chorobám dýchacích ciest a zlému dychu.

Na druhej strane nezdravé ústa výrazne zvyšujú riziko vážnych zdravotných problémov, ako sú mŕtvica, infarkt, predčasná práca a slabo kontrolovaný diabetes.

Keď sa zuby pravidelne nečistia, môže sa vytvárať prostredie pre baktérie, ktoré sa vytvárajú v priestore medzi zubami a ďasnami, a spôsobujú vážne infekcie, ako je zápal ďasien a parodontitída.

Našťastie existuje veľmi účinný prirodzený spôsob, ako odstrániť plaketu, vyčistiť zubné škvrny, odstrániť zubný kameň a bojovať proti mikróbom a baktériám v ústach.

Tu je, ako pripraviť túto prírodnú ústnu vodu:

zloženie:

  • ½ šálka peroxidu vodíka
  • 1 lyžica sódy na pečenie
  • ½ čajovej lyžičky soli
  • 1 šálka studenej vody
  • ½ šálka teplej vody

Inštrukcie:

Zmiešajte soľ a sódu a navlhčite kefu vodou. Roztrite túto zmes na zubnú kefku a potrite na zuby. Opakujte znova.

Potom zmiešajte peroxid vodíka s teplou vodou, opláchnite ústa so zmesou a vypľujte ju. Nakoniec odstráňte zvyšky zubného kameňa pomocou špáradlá a opláchnite ešte raz studenou vodou.

Opakujte tento postup dvakrát týždenne a začnete vy aj vaše okolie milovať váš perlovo biely a zdravý úsmev!

ZDROJ:thehealthyfoodhouse.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>