Urobte guľky z hliníkovej fólie a vložte ich do práčky, výsledok vás prekvapí

Výrobcovia každý rok spúšťajú novšie, sofistikovanejšie práčky, ale pteraz máte šťastie.

Niekedy oblečenie zostane špinavé, žiadne čerstvé vône, alebo oplach nie je dokonalý.

Bez ohľadu na to, aká drahá je leštiaca látka, neexistuje žiadna záruka, že šaty nebudú elektrostaticky nabité.

Nie je to tak dávno, čo boli vyrobené informácie, že ak vyrobíme tvrdé guľôčky z hliníkovej fólie a vložíme ich do bubna spolu s látkou, vyriešia sa elektrostatické problémy.

Hliníkové gule môžu urobiť veľa

Mnohí ľudia si naozaj myslia, že guľky vyrobené z hliníkovej fólie skutočne eliminujú elektrostatiku počas umývania, ale radíme vám, aby ste venovali viac pozornosti skutočnosti, že tieto guličky zvyšujú účinnosť umývania.

Statika môže skutočne prechádzať nevodivými odevmi na kovové predmety. Takže predtým, ako použijeme tieto gule, potrebujeme vedieť, že bubon si s tým poradí. Musíte len uzemniť v zásuvke. Ale ak nemáme takúto príležitosť, potom dôverujeme hliníkovým loptičkám. Poškodenie nespôsobí a oblečenie bude čistejšie ako obvykle.

Toto je jednoduchá metóda. Urobte si pevné gule z alobalu a dajte ich do bubna s oblečením, ktoré sa chystáte umyť.

Tieto guľky sa môžu používať dlhšiu dobu, pokiaľ nestratia svoj tvar alebo nezaznamenajú výrazné zmenšenie veľkosti z nepretržitého používania.

Koniec koncov, je lepšie pokúsiť sa urobiť guľky, ako utrácať veľa peňazí za rôzne prísady do pracích prostriedkov, ktoré nevyperú prádlo tak, ako si želáme.

ZDROJ:ketkes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>