Umývala si tvár s touto tekutinou a nikto jej neveril, že by mohla byť taká stará, lebo vyzerala mladšie než jej dcéra. Dala zbohom vráskam, škvrnám a akné

Akésú príčiny vrások a škvŕn? Aj keď existuje veľa faktorov, ktoré môžu vyvolať jeho začiatok, medzi najčastejšie patria expozície slnka bez primeranej ochrany, laserové odstránenie chĺpkov, hormonálne zmeny, tehotenstvo alebo užívanie antikoncepčných piluliek.

Našťastie, domáce lieky na zašpinenú pokožku môžu byť skvelou pomôckou pri znižovaní škvŕn a dokonca úplne eliminovať tie najnovšie.

Ak chcete liečiť škvrny na koži a tmavších oblastiach, táto prírodná a domáca liečba petržlenom je pre vás to pravé. Okrem toho má jablkový a citrónový ocot, ktorý je vynikajúci pre pokožku.

Tento liek je taký dobrý, že ho môžete pripraviť v mlieku a používať ho denne.

VLASTNOSTI PETRŽLENU

To sú príčiny, prečo je petržlen vynikajúci pre pokožku:

Eliminuje pupienky, tj akné, akýkoľvek typ opuchu alebo podráždenia, bielenie pokožky, tóny a osvieženie, môže liečiť ochorenie obličiek a cukrovku, je tiež veľmi dobré vyliečiť horúčku, ak mužskú impotenciu. To je tiež veľmi dobré pre dráždivosť očí a starať sa o obrys očí, má vitamíny a minerály, ako je draslík a mangán.

Tu je všetko, čo ste potrebovali na prípravu ttohto nástroja.

ZLOŽENIE:

  • 2 lyžice nakrájaných petržlenových listov
  • 1 čajová lyžička citrónovej šťavy alebo jablčného octu
  • 200 ml vody

PRÍPRAVA:

  • Umyte petržlen dobre a 15 minút varte vo vode.
  • Potom ho nechajte vychladnúť a keď je chladné, pridajte čajovú lyžičku citróna alebo jablčného octu, podľa toho, čo uprednostníte.
  • Dajte ju do sklenenej nádoby a nechajte ju v chladničke.

AKO SA TO POUŽÍVA:

Použitie je to najjednoduchšie. Môžete ju použiť ako kefku alebo pleťovú pokožku a aplikovať ju prstami v postihnutých oblastiach, aby ste mali nulové škvrny alebo nemali žiadne čierne bodky.

Tento krém tiež ošetruje pehy a bielí kožu.

Po 30 dňoch, ktoré používate denne a večer, uvidíte ohromujúce výsledky, ktoré prináša.

NA OČI:

Ak máte to, čo nazývame slávne tmavé kruhy alebo podráždené oči, môžete ľahko použiť tento krém alebo pleťové mlieko bez toho, aby obsahoval citrón.

ZDROJ:homeremediesgarden.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>