Umývajte svoju tvár niekoľko dní s tým, čo mám v ruke a uvidíte, ako vrásky a škvrny zmiznú

Snom každej ženy je, aby jej pokožka vyzerala mladistvou a žiariacou dlhšou dobou, ale je ľahšie povedané, ako je to urobené. Neustále vystavenie chemikáliám a znečisteniu životného prostredia výrazne znižuje kvalitu našej pokožky.

Nezdravý životný štýl, ktorý všetci často máme, sú hlavnými príčinami výskytu vrások, škvŕn, akné, pupienkov a upchatých pórov, ktoré môžu vyvolať tvár, aby vyzerala trochu nepríjemne.

Vo všeobecnosti sa ženy venujú veľmi drahým liečebným postupom alebo produktom zakúpeným v obchode na vyriešenie niektorého z vyššie uvedených problémov s kožou.

Avšak problém s týmito výrobkami je, že často obsahujú rôzne chemikálie, ktoré môžu poškodiť vašu pokožku a spôsobiť ešte väčšie problémy.

Koža tváre je pomerne citlivá a jemná, preto je potrebné ju ošetriť miernymi prostriedkami, ktoré nemenia jej hodnotu pH ani neovplyvňujú jej kvalitu. Je to všetko šťastie, máme skvelý prírodný liek, ktorý dokáže liečiť akné, vrásky, pupienky a iné kožné problémy rýchlo, efektívne a bez nežiaducich vedľajších účinkov.

Kokosový olej a jedlá sóda

Všetci si uvedomujeme krásu prínosu kokosového oleja a jedlej sódy. Náprava je založená na týchto zložkách, ktoré hlboko očisťujú vašu tvár a zabraňujú vzniku akéhokoľvek druhu zmien.

Prípravok má silné protizápalové a antiseptické vlastnosti a mal by sa používať ako denný krém. Najskôr sa pozrime na výhody oboch zložiek.

Sóda na pečenie

Sóda na pečenie je kryštalická prášková zmes, ktorá dokáže bojovať proti akné a pupienkam a zlepšiť kvalitu pokožky. Zlúčenina sa používa pri častom bielení zubov a tiež ako deodorant, ale je tiež silným liekom proti akné.

Kokosový olej

Hydrogénuhličitan sodný dokáže vyvážiť hodnotu pH vašej pokožky vďaka svojim amfotérnym vlastnostiam. Na druhej strane kokosový olej je jedným z najlepších liekov na vašu pokožku. Tento výživovo bohatý olej hydratuje pokožku tváre, očistí póry a reguluje množstvo oleja, ktoré produkuje vaša pokožka.

Tu je postup, ako pripraviť nápravu:

zloženie:

  • 1 polievková lyžica sódy na pečenie
  • 2 lyžice kokosového oleja

príprava:

Zmiešajte ingrediencie v malej miske, potom aplikujte pastu na pokožku a jemne masírujte s prstami. Nechajte zmes pracovať 5 až 10 minút, potom opláchnite veľkým množstvom teplej vody.

Kokosový olej hlboko hydratuje vašu pokožku, takže nie je potrebné následne aplikovať hydratačný krém. Obe zložky sú ľahko dostupné a najdôležitejšia vec je to, že sú prirodzené, čo znamená, že neublížia vašej pokožke. Skúste a výsledky vás prekvapia.

ZDROJ:raisehandnow.com

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>