Umyte svoju intímnu oblasť s jedlou sódou … Pozrite sa, prečo, je to skvelý trik

Na trhu existuje veľa druhov starostlivosti o intímnu zónu, ktorá sľubuje, že vám pomôže udržať zdravie a tiež potláčať nepríjemné vône v tejto oblasti. Problémom je, že väčšina z nich obsahuje veľmi silné chemikálie, ktoré môžu byť pre túto citlivú oblasť príliš agresívne. Na druhú stranu, starať o hygiene ich intímnom priestore nie je ťažké, a môžete to urobiť s niečím, čo ste si pravdepodobne už máte doma, takže sa ani nemusíte míňať peniaze .

Ak máte v kuchynskej skrini sódu na pečenie, môžete vyskúšať túto domácu metódu pre prirodzené ošetrovanie. Táto nádherná zložka vám môže pomôcť bojovať proti vaginálnym infekciám a zbaviť zápachu.

 

Pri použití tohto domáceho lieku pre čistenie intímnych oblasti, sa môže obnoviť rovnováhu pH. Dôvodom je to, že sóda je alkalická prirodzená cesta. Keď sa alkalická látka zmieša s niečím kyslým, neutralizuje ju. Ak sa teda biokarbonát sodný používa na umývanie intímnej oblasti, pomáha obnoviť rovnováhu pH a dosiahnuť optimálnu úroveň. Tu vám ukážeme najefektívnejší spôsob používania tohto nástroja.

Ako použiť jedlú sodu na intímnu oblasť

Zmiešajte dve čajové lyžičky sódy na pečenie v šálke teplej vody. Potom túto zmes použite na čistenie intímnej oblasti.

Potom opláchnite oblasť znova vodou a vysušte ju čistým uterákom.

Odporúčanie:

Zneužívanie tohto prostriedku domácnosti môže spôsobiť problémy. Vzhľadom k tomu, zásaditosť hydrogénuhličitanu sodného môže nechať intímne  partie suché, ak jeho využívanej je príliš časté.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>