Ukončila som trápenie s akné, zvolila som prirodzenú alternatívu, ktorá mi priniesla len pozitívne výsledky. Moja pleť začala konečne žiariť

Krásna pleť je symbolom zdravia, šťastia a prosperity, ako aj stareckých škvŕn, vrások, jaziev a akné.

Hoci vrásky a vekové škvrny sú prirodzeným účinkom starnutia, ich prejav môže byť výrazne znížený.

Napriek tomu dôrazne odporúčame, aby ste sa vyhli komerčným produktom proti vráskam, ktoré sú nabité chemikáliami a sú extrémne drahé, pretože môžu spôsobiť početné nepriaznivé účinky. Mali by ste vždy zvoliť prirodzenú alternatívu, ktorá môže priniesť len pozitívne výsledky.

Ponúkame vám niekoľko receptov na domáce masky, ktoré zvlhčujú pokožku a odstránia odumreté bunky kože.

Okrem toho tieto recepty obsahujú prísady so silnými antimikrobiálnymi vlastnosťami, ktoré dezinfikujú pokožku a zabraňujú infekciám a dezinfikujú pokožku.

Neváhajte skúsiť tieto mimoriadne účinné prírodné masky a získajte zdravú a hladkú pleť:

 Med a mlieko

Kombinácia čistého medu a mlieka vám pomôže zbaviť sa začervenania a podráždenia.

zloženie:

  • 1 lyžica čistého medu
  • 1 lyžica jogurtu alebo mlieka

pokyny:

Musíte dobre premiešať ingrediencie a naniesť masku na tvár pomocou bavlny. Nechajte to pôsobiť 15 minút a opláchnite.

Med, škorica, citrón a muškátový oriešok

Škorica má silné antibakteriálne vlastnosti, ktoré vám pomôžu bojovať proti bakteriálnym infekciám. Med a citrón sú tiež silné antibakteriálne látky, ktoré urýchľujú hojenie akné a dezinfikujú pokožku.

Znižujete účinky bakteriálnych infekcií, keď používate škoricu kvôli jej vynikajúcim antimikrobiálnym vlastnostiam. Muškát má silný protizápalový účinok, takže táto maska ​​bude liečiť všetky vaše kožné problémy.

zloženie:

  • 1/2 čajovej lyžičky škorice
  • 1 čajová lyžička citrónovej šťavy
  • 1 čajová lyžička čistého medu
  • 1/2 čajovej lyžičky muškátového oriešku

pokyny:

Zmiešajte všetky prísady, do pasty. Naneste ju na tvár a vyhýbajte sa oblasti očí a úst. Pastu nechajte pracovať pol hodiny a opláchnite ju teplou vodou. Ak je pocit pálenia príliš intenzívny, prepláchnite ho predtým. V prípade citlivej pokožky by ste nemali pridávať citrónovú šťavu alebo ju aspoň zriediť. Nakoniec použite hydratačný krém.

Banány a avokádo

Táto nádherná kombinácia poskytne všetky potrebné vitamíny a minerály, liečí akné jazvy a hydratuje pokožku.

Najskôr musíte nakrájať ovocie na malé kúsky a pridať ich do mixéra. Môžete pridať trochu surového medu alebo olivového oleja. Potom vložte masku na čistú tvár a nechajte ju 30 minút. Umyte ju teplou vodou.

Kurkuma a aloe vera

Kurkuma a aloe vera detoxikujú pokožku a poskytujú vlhkosť. Obe zložky obsahujú množstvo živín, enzýmov a polysacharidov.

Všetko, čo musíte urobiť, je pridať čajovú lyžičku celulózy z aloe vera na čerstvý mletý kurkuma prášok a variť cestoviny. Naneste na tvár a nechajte pôsobiť 20 minút. Opláchnite teplou vodou.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>