Týmto trikom odstránite nevzhľadné ochlpenie na tvári natrvalo a bez bolesti

Chlpy na tvári sú pre mnohé ženy skutočným problémom. Mnohí z nás čelia zvýšenému prebytku ochlpenia v oblasti uší alebo fúzy. Zabudnite na ochlpenie na tvári a bolestivé metódy na ich odstránenie. V tomto článku nájdete spôsob, ako pripraviť doma nápravu, ktorá vám pomôže odstrániť ich bez bolesti.

Ochlpenie na tvári je pomerne bežným problémom pre mnohé ženy, ktoré nemôžu používať rôzne liečby, niektoré z nich, ktoré sú naozaj drahé. Dobrou správou je, že nadbytočné chlpy na tvári je možné odstrániť použitím masiek na tvár s prírodnými zložkami. Ich výhodou je, že nedráždi pokožku.

Zbavte sa chĺpkov na tvári natrvalo bez bolesti

zloženie:

  • 1 lyžica múky
  • 1 čajovú lyžičku cukru
  • 1 vajce

Postup:

Dobre premiešajte všetky zložky, kým nedosiahnete pastu, ktorá je ako lepidlo. Uistite sa, že zmes má konzistenciu lepidla, aby sa dosiahol požadovaný účinok. Naneste pastu na tvár, hlavne na chlpatých miestach a nechajte ju pôsobiť 15 minút, až kým nevyschne. Potom odstráňte masku z tváre pomocou lúpania. Po odlupovaní si môžete umyť tvár. Výsledok bude úžasný.

Nezabudni! Po odstránení chlpov z tváre použite hydratačný a upokojujúci krém. Proces môžete zopakovať z času na čas, aby ste sa ubezpečili, že sa chlpy znova neobjavia.

zdroj:lushzone.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>