Týchto 5 vecí, by žiadna žena nikdy nemala robiť na svojich prsiach

Tu je niekoľko dôležitých vecí, ktoré by ste mali vedieť o vašich prsiach. Prsia sú mäkké a vyčnievajúce orgány, ktoré vylučujú mlieko po tehotenstve a nachádzajú sa v hornej prednej časti tela. Tento orgán je tvorený špeciálnym tkanivom, produkuje mlieko a obsahuje tukové tkanivá. Množstvo tuku v orgáne tiež určuje veľkosť prsníka.

Časť prsníka produkujúca mlieko je rozdelená na 15-20 oddielov a je tiež známa ako lalok. Časti, z ktorých sa mlieko vyrába, sú menšie časti lalokov. Kanály s malými sieťami prenášajú mlieko z miesta, kde sa vyrába mlieko, a presunú ho do oblasti, ktorú poznáme ako bradavku. Oblasť okolo tejto oblasti je obklopená tmavou zónou a tam sú niektoré systémy pod touto oblasťou, ktoré pomáhajú mlieku dostať von zdravé. Väzby a spojivové tkanivá jej dávajú formu, ktorú má, ktorá podporuje jej prsia. Nervy, pri určovaní citlivosti hrudníka, krvných ciev v hrudníku, lymfatických uzlin a lymfatických cievach sú k dispozícii.

Okrem toho, že je jednou z najpôsobivejších častí ženského tela, je tiež jednou z najzraniteľnejších oblastí, ktorá si vyžaduje špeciálnu ochranu, pretože je náchylná k poškodeniu. Je veľmi dôležité pre ženu, aby jej prsia boli zdravé, takže by ste sa mali vždy vyhnúť nasledujúcim piatim veciam na prsiach:

Malá podprsenka

Mnoho žien na celom svete sa domnieva, že používanie veľkosti 1 alebo 2 veľkosť podprsenky z ich normálnej veľkosti bude sexy, ale to neodporúčajú odborníci. Okrem nepohodlia môžu potenciálne poškodiť vaše prsia.

Nepoužívanie podprsenky

Ak ste jednou z žien, ktoré radšej nepoužívajú podprsenku pri behu, pretože sa cítite oveľa pohodlnejšie, mali by ste si uvedomiť, že môže spôsobiť vážne poškodenie spojivového tkaniva v hrudníku.

Prsné zdvihy

Pretože vaše prsia sú veľmi náchylné na poškodenie, nesmiete sa pokúšať vystaviť prsia žiadnemu priamemu nárazu alebo akémukoľvek inému druhu zlého zaobchádzania.

Odstraňovanie chlpov

Existuje veľa žien s chĺpkami v oblasti bradavky a zvyčajne pravidelne užívajú tieto chĺpky. Štetiny odobraté v tomto bode sa stávajú silnejšími a viditeľnejšími v budúcnosti. Okrem toho, keď sú tieto chĺpky odstránené, hrozí nebezpečenstvo vážneho zápalu.

Cimcikl Game

Mnoho žien, ktoré majú pomer, dovolia partnerovi, aby bradavky boli hryzené počas vzťahu, ale takéto aplikácie môžu spôsobiť vážne zdravotné problémy.

ZDROJ:netkadin.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>