Túžba po božskom a pevnom tele, bude splnená, postačí vám jeden jednoduchý cvik

Bola som veľmi tenká dievčina mladšia ako 26 rokov a aj keď som získala malú nadváhu, rýchlo som ju stratila. Rovnako ako všetky mladé dievčatá som si myslela, že to bude vždy tak. Ale ukázalo sa, že nie. Stalo sa, že akonáhle som otehotnela pribrala som na veľkosť 44-46 až 48-50.

Všetko som sa rozhodla urobiť sama. Najťažšie pre mňa bolo, keď moje dievčatko jedlo v noci, išla som jesť a piť aj ja, a to čaj s mliekom a sušienky. Snažila som sa odmietnuť sladké, ale nedarilo sa . Rozhodla som sa ísť na šport, robiť veľa cvičení pre rôzne svalové skupiny. A podarilo sa, po dobu 2 týždňov, potom všetko sa dalo do starých koľají.

Našla som na internete cvik, myslela som si, že to bude jednoduchý.  Zo začiatku to bolo ťažšie, ale po pár dňoch to bola malina a výsledky boli nad moje očakávania. A čo je na nich najlepšie, posilnia veľa svalov na raz.

Páči sa mi, že cvičenie nepotrebuje veľa času, nie je veľa hluku, ako skákanie a beh. Skúsim to, možno aj niektorí z vás sa zapoja.

Pripojte sa k nám!

ZDROJ:mycharm.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>