Tuk sa ukladá už 3 hodiny po jedle! Nenechajte ho, aby uviazol na vašej postave, potom sú následky katastrofálne …

Vedci z Oxfordskej univerzity šokovali všetkých priaznivcov jedla … Od dlhodobých štúdií, došli k záveru, že dodatočné kalórií v jedle, sú uložené v tukových tkanivách tela do 3 hodín!

Po 1 hodine sa tuku z potravy dostanú do krvného obehu, a po 3 hodinách minie tukové tkanivo. S vekom sa všetko zhoršuje: spomaľujú sa metabolické procesy a pre mnoho žien po 30. je veľmi ťažké zbaviť sa nadváhy .

Telo sa nemôže zbaviť tuku a dochádza k postupnému set kilogramov (za rok asi 3 kg). V prvom rade tuk je uložený na bokoch, bruchu a zadku. Riziková skupina zahŕňa tých, ktorí milujú jesť rýchlo sacharidy. Z toho je potrebné sa vyhnúť sa týmto, ako sa zbaviť tuku ?

Ako odstrániť tuk z zadku

 • Rastlinný olej
  je nutné znížiť na minimum použitie tohto produktu. Olej môže byť pridané do šalátov, ale iba 1 lyžička. Tí, ktorí sa snažia schudnúť nejedzte potraviny varené na rastlinnom oleji.
 • Maslo, margarín a majonézy
  obsah tuku z týchto produktov je asi 75%. Odborníci na výživu radia svojim pacientom eliminovať tieto potraviny z vášho denného menu a zeleninových šalátov, aby zaplnili 15% smotany.
 • Pevné a tavené syry
  Ak je výrobok tuk je viac ako 50%, malo by byť nahradený tvarohom.
 • Cukríky, marshmallows a koláče
  Tieto výrobky sa skladajú z 50% tuku, takže ak chcete niečo sladké, bude najlepšiou náhradou za sladkosti, sušené ovocie a prírodné marmelády.
 • Bravčového a hovädzieho mäso
 • Toto mäso obsahuje 30% tuku. Tí, ktorí sa snažia schudnúť, je lepšie sa oprieť o ryby a biele mäso.

Máte nejaké špeciálne diétne obmedzenia ? Nezabudnite sa podeliť s priateľmi o svojej skúsenosti!

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>