Trpíte príšernou bolesťou v kĺboch? S touto domácou nápravou, sa do pol hodiny rozlúčite s týmto druhom bolesti

Naše kĺby spájajú naše kosti, takže môžeme presúvať končatiny a iné časti nášho tela. Nanešťastie niekedy chrupavka zabraňuje tomu, aby sa naše kosti hýbali a nosili. To nám spôsobuje bolesť v kĺboch ​​a bolesť môže oslabovať a otravovať.

Citrón

Citróny sú hlavnou zložkou prírodného lieku, ktorý sa chystáte predstaviť. Oni sú plody bohaté na vitamín C. Obsahujú asi 31% odporúčanej hodnoty, ktorú by sme mali dostávať denne. Vitamín C je nevyhnutný na vytvorenie dôležitého proteínu v našom tele, ktorý bude prospešný pre naše šľachy, pokožku, krvné cievy a väzy.

Vitamín C je mimoriadne dôležitý pre zlepšenie nášho organizmu. Tento vitamín pomáha našim ranám liečiť, ale tiež nám pomáha odstraňovať jazvy a podporuje chrupavku, zuby a kosti. Potrebujeme aj vápnik. Citrónové šupky sú bohaté na vitamín C a vápnik, ktoré potrebujeme pre celkové zdravie našich kostí a tela.

Recept citrón na boľavé kĺby

zloženie:

  • 4 citróny
  • olivový olej
  • fľaša
  • gáza
  • plastový sáčok
  • vlnitý šál

Inštrukcie:

Najprv nastrúhajte citrónovú kôru do fľaše a potom do nej nalejte olivový olej až na vrch. Zatvorte to a nechajte ho tak dva týždne.

Po uplynutí dvoch týždňov položte olej na čistú gázu a položte na postihnutý kĺb.

Omotajte oblasť s plastovou taškou cez gázu a potom zatesnite vlneným šálom cez tašku. Odpočívajte takto na chvíľu. Výsledok vás ohromí!

ZDROJ:newdailyrecipes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>