Tri nápoje, ktoré robia veľké zázraky s vašou hmotnosťou

Je jasné, že neexistuje žiadny všestranný magický elixír, ktorý nám pomôže schudnúť, ale existujú určité možnosti, ktoré spolu so zdravým životným štýlom nám môžu pomôcť dosiahnuť požadovaný cieľ, a to iste, ak začnete piť častejšie:

Káva

Môžeme piť nápoj s prírodnou energiou a to znamená, že vaše telo spaľuje viac kalórií.
Je však dôležité mať na pamäti, že by ste mali vždy piť kávu bez cukru a mlieka, pretože to je najrýchlejší spôsob, ako zmeniť svoje pozitívny efekt.

Studená voda

Pridajte citrónovú šťavu do pohára vody, pretože nútia telo spotrebovať viac energie na udržanie telesnej teploty. To znamená, že počas dňa, po pití troch veľkých pohárov studenej vody, naše telo spaľuje 100 extra kalórií. Ak to robíte každý deň, do jedného roka môžete stratiť až 3 kg za predpokladu, že tieto kalórie nie sú kompenzované inými potravinami.

Zelený čaj

Nielen, že je zelený čaj odôvodnený kalóriami, ale môže nám pomôcť spáliť tuk a odstrániť nechcené kg. V jednej štúdii ľudia, ktorí pili štyri šálky zeleného čaju denne dva mesiace, stratili o takmer 1,5 kg viac ako tí, ktorí pili iba vodu.
Európsky vestník nutričnej analýzy tiež ukázal, že ľudia, ktorí pijú zelený čaj, majú v priemere menšiu váhu a užší pás.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>