Trápia vás vrásky a pigmentové škvrny na rukách? Skúste tento trik, počkajte 15 minút a vrásky sú preč

Väčšinou sa zameriavame na krásu našich vlasov a tváre a zabúdame na naše ruky. Pokiaľ sa ale nešetrí, tak práve ruky ukázať náš skutočný vek.
Koža na našich rukách je veľmi citrlivá a vždy by sme jej mali venovať pozornosť. Vzhľadom k neustálemu vystavovanie na slnku, suchému počasiu a vode sú prví, ktorí vykazujú známky starnutia. Preto ak chceme ruky chrániť, musíme sa o ne starostlivo starať.

Dnes vám ukážeme skvelý prostriedok pre vaše ruky, ktorý vám pomôže s vrásky a pigmentové škvrny a vaše ruky tak budú vyzerať mladšie a oveľa krajšie.

Suroviny a postupy:

Vajíčka

Vajcia sú skvelé pre zvýšenie elasticity vašej pokožky. Oddeľte bielok a pridajte jednu polievkovú lyžicu medu. Dobre premiešajte a naneste na ruky.
Počkáte kým zmes nie je suchá a ruky pod teplou vodou umyjete.

Zemiaky

Uvaríme zemiaky, roztlačíme a pridáme 2 lyžice olivového oleja a trochu mlieka + 2 polievkové lyžice medu. Dobre všetko premiešame a nanesieme na ruky.
Po 15 minútach dôkladne umyjeme teplou vodou.

Rosehip olej

Vmasírujte olej do rúk a nechajte pôsobiť. Vaše ruky tak budú oveľa krajšie a hebšie.

Cukor a citrón

V troche citrónovej šťavy rozmiešame 2 lyžice cukru a vmasírujeme do rúk. Dôkladne si potom umyte ruky!

Hydratujte si ruky

Ak nechcete mať ruky suché a popraskané, používajte mandľový olej, ktorý vmasírujte a potom strčte ruky do studenej vody na 5 minút.

Kto chce, môžete používať prírodnú vazelínu na ruky, pre lepší výsledok si vezmite rukavice na natreté ruky cez noc.

ZDROJ.dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>