Trápi vás vybočený palec na nohe, ale bojíte sa operačného zákroku? Pomocou týchto overených receptov tradičnej medicíny sa ich navždy zbavíte

Rast kostí v oblasti veľkého prsta je bežná patológia, ktorá spôsobuje nepríjemnosti mnohým ženám. Toto ochorenie môže byť spôsobené mnohými faktormi. V počiatočnom štádiu môže byť rast zastavený pomocou overených receptov tradičnej medicíny. To je veľmi účinné, ak začnete liečbu choroby pri prvých príznakoch. Existuje názor, že aj pri zanedbaných formách sa môžu odstrániť bez chirurgického zásahu vďaka prostriedkom tradičnej medicíny.

Z tohto článku sa dozviete známe ľudové metódy liečenia vybočeného palca na nohách. Pred použitím ľubovoľného lekárskeho predpisu sa vyžaduje konzultácia lekára.

Marena farbiarska

S rastom kostí sa odporúča odvar z mareny farbiarskej, ktorý prispieva k normalizácii metabolizmu v ľudskom tele a vykazuje nadbytok kyseliny močovej. Za týmto účelom sa jedna čajová lyžička koreňa naleje do jedného pohára horúcej vody a varí sa vo vodnom kúpeli počas desiatich minút. Potom by mal byť vývar ochladený a pitý dvakrát denne.

Púpava a jód

Asistenti z malígnych rastov budú mať tiež žlté púpavy. 100 gramov púpavy by malo byť rozdrvenej a potom sa k liečivej surovine pridá jód v takom množstve, že pokrýva kvety. Použite tento nástroj štyri dni. Noha dobre umyte, utrieť do sucha a potom sa výsledná kompozícia kladie na nohu. Tento postup sa odporúča vykonávať denne v noci počas dvoch týždňov.

Lopúch a terpentín

Dobrým prostriedkom ľudovej medicíny na zníženie stavu na nohách bude lopúch a terpentín. Je potrebné potrieť pár veľkých listov lopúcha s terpentínom (na zelenej strane) a zabaliť časť chodidla. Potom obaľte nohu s plastovým vreckom a zabaľte ju do vlnenej tkaniny. Tento postup by sa mal vykonávať denne počas troch mesiacov. Použitie takého kompresie dávajte pozor, aby noha pri zahrievaní pod ním nebola spálená. Toto použitie listov lopúcha sa odporúča nielen s rastom kostí. Postup, vykonávaný aspoň raz za desať dní, nielenže zabráni chorobe, ale normalizuje aj metabolizmus v tele. Ak terpentín prináša osobitné nepríjemné pocity, nepoužívajte ho.

Jód a soľ

Na zmiernenie bolesti v kostiach prispieva k teplý pätnásťminútový kúpeľom. Preto, v jednom litri vody, musíte zriediť desať kvapiek jódu a dve polievkové lyžice soli. Soľné a jódové kúpele by mali byť pravidelné. Ak chcete potlačiť bolesť, môžete každodenne mazať nohu s jódom.

Jód a aspirín

Do desiatich miligramov jódu sa pridá päť tabliet aspirínu, zmes sa opatrne pretrepe. Po rozpustení aspirín jód odfarbí, výsledný nástroj je známa ako „farmaceutický koktail“. Odporúča sa ním mazať na noc rastúce kosti. Procedúra sa vykonáva po dobu troch dní, po ktorej sa má uskutočniť dvojtýždňová prestávka – a opäť trojdňový kurz.

Niekedy sú osvedčené ľudové recepty oveľa účinnejšie ako tradičné lekárstvo! Uistite sa, že vyskúšate tieto prostriedky v počiatočnom štádiu ochorenia.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>