Toto všetko dokáže obyčajná vazelína, vďaka nej môžete vyzerať dobre za niekoľko minút

Užitočné tipy pre krásu – techniky alebo triky, o ktorých sa môžete dozvedieť len skúsenosťami, alebo sa môžete učiť od druhých.

Keď hovoríme o tajomstvách krásy, máme sklon zdieľať s priateľmi užitočné poznatky o tom, čo by mali poznať všetky ženy bez výnimky.

 Tu je 15 tipov pre starostlivosť o pleť a vlasy, ktoré vám umožnia vyzerať dobre z a niekoľko minút

1 Čisté vlasy

Ak ste majiteľom mastných vlasov, ste pripravení predať dušu diablovi, aby bola hlava dlhšia. A ak sú vaše vlasy príliš tenké, potom za jeden deň sa vaše vlasy zmenia na mastnú hlavu. Pridajte do šampónu morskú soľ a vlasy budú čistejšie.

2 Silné mihalnice

Mnohé ženy môžu byť hrdé na svoje husté a dlhé riasy, ale sú tu aj tie, ktoré nemajú to šťastie. Ak trpíte s týmto problémom, jednoducho premiešajte ricínový olej, vitamín E a aloe vera. Aplikujte túto zmes na mihalnice v noci a o mesiac neskôr uvidíte obrovské zmeny.

3 Tmavé kruhy pod očami

V dôsledku neustáleho nedostatku spánku a únavy ráno pod očami dokážeme odhaliť – nechutné tmavé kruhy A zdá sa, že nie je nič strašné, ale časom sa na tomto mieste môžu objaviť predčasné vrásky. Zmiešajte trochu mletú kávu a kokosový olej, naneste túto masku 3 krát týždenne a kruhy zmiznú.

4 Zbavte sa celulitídy

Mnoho žien trpí takou nepríjemnou kozmetickou chybou ako je celulitída. V skutočnosti to nie je vždy spôsobené podvýživou. Veľmi často to môže byť zdedené. Zmiešajte trochu hliny, mletý zázvor a teplú vodu, až kým sa nevytvorí pasta. Použite na problémové oblasti a obaľte plastovou fóliou.

5 Hladké nohy

Problém nežiaducich vlasov sa zachováva u každej ženy nielen v plážovej sezóne, ale aj počas zvyšku času. Napriek úžasným výsledkom získaným pri holení, vlasy rastú veľmi rýchlo. Aby ste zabránili vniknutiu chĺpkov a podráždeniu, používajte cukor. K tomu je potrebné pripraviť krém z citrónovej šťavy, cukru a vody.

6 Posilovač pre nechty

Niektoré ženy považujú za mimoriadne ťažké dosiahnúť dlhé nechty, pretože sa neustále lámu Tento problém možno ľahko vyriešiť zmiešaním kokosového oleja, medu a trochu levanduľového oleja. Naneste túto zmes na nechty a čoskoro sa stanú dlhými a zdravými.

7 Akné

Veľmi často nesprávna starostlivosť o pleť a zvýšená práca mazových žliaz môže viesť k vzniku akné. Aby ste sa ich účinne zbavili, musíte miešať múku, med a teplú vodu. Použite na bavlnenú podložku a pripojte ju k problémovej oblasti. Po 10 minútach umyte.

8 Tmavé škvrny

Škodlivé baktérie, pretrvávajúca vlhkosť, agresívne deodoranty a znečistenie vedú k zhoršeniu pokožky podpaží a vzniku tmavých škvŕn. Na odľahčenie pokožky použite masky zo strúhaných zemiakov.

9 Slnko

Veľmi často v lete vystavujeme našu pokožku nebezpečenstvu bez použitia opaľovacích krémov. To môže viesť k mimoriadne bolestivým popáleninám. Sóda pomôže zmierniť bolesť a začervenanie.

10 Hrubé päty

Niekedy, v dôsledku dlhej prechádzky, koža na podpätku môže byť drsná. Aby vaše podpätky boli jemné a hodvábne, pridajte jablkový ocot a vazelínu do teplej vody. Nasajte nohy do tejto kúpeľa po dobu 15 minút.

11 Čistá koža tváre

V poslednej dobe sa čierna maska ​​tváre stala veľmi populárnou medzi krásy bloggerov Tento známy produkt môže byť vyrobený doma. Jednoducho premiešajte želatínu a aktívne uhlie s vodou. Predhrievajte a aplikujte na tvár po dobu pol hodiny. Potom opláchnite.

12 Bielenie zubov

Namiesto zubných pást, ktoré môžu spôsobiť nadmernú citlivosť, použite tento recept. Mixujte sódu na pečenie a jahôd. Umyte zuby touto zmesou.

13 Čerstvo pokožka tváre

Dokonca aj keď vyzeráte skvele ráno, do konca dňa koža na tvári začne vykazovať známky únavy. Aby tvár zostalia čerstvá dlhšie, premiešajte gél z aloe s vodou a používajte ako sprej na tvár.

14 Príjemný zápach vlasov

Počas dňa naše vlasy pohlcujú nielen nepríjemné zápachy z prostredia, ale môžu tiež nepríjemne voňať kvôli potu. Aby ste lepšie cítili, strieknite svoj obľúbený parfum na hrebeň a prečešte vlasy.

15 Prsia

S vekom sa koža začína strácať kolagén a vaše prsia začínajú prechádzať. Aby ste tomu zabránili, používajte vazelínu každú noc a dodá vám pružnosť pokožky.

ZDROJ:fithacker-ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>