Toto unikátne korenie, len za 60 sekúnd zachrániť život niekoho, kto utrpel srdcový inkfarkt

Slávny bylinný liečiteľ Dr. Shulze povedal: „Ak zvládnete len jednu bylinku vo svojom živote, majster kajenskej korenie. Je silnejšia ako ktorákoľvek iná. “

Dr John Christopher veril, že môžete zachrániť život človeka (ktorý práve trpí srdcovým záchvatom) iba jedným krokom. Slávny bylinkár Dr. John Christopher bol prezývaný „Dr. Cayenne „, pretože odporúčal liečebné schopnosti kajenského korenia.Látky nachádzajúcej sa v chilli paprikách, ktoré vytvára pocit tepla. Tvrdil, že dávky kajanského korenia môžu zastaviť prebiehajúci infarkt.

Z liečivého textu Dr. Christophera:

„Pri 35 rokoch praxe a pri práci s ľuďmi a vyučovaním som nikdy nehovoril o tom, že som nestratil ani jedného pacienta s infarktom a dôvodom je vždy, keď idem k nemu – ak ešte dýcha – dám im šálku kajenského čaju (čajová lyžička kajene v šálke horúcej vody a počas niekoľkých minút sa pacientovi uľaví). “

Veda potvrdila, že kajen má úžasnú schopnosť pomôcť srdcu. Vedci z University of Cincinnati (UC) objavili, že kapsaicín, hlavná zložka v kajene, môže pomôcť zastaviť srdcový záchvat pri topickej aplikácii.
Dr Christopher hovorí, že mužovi, ktorý utrpel srdcový záchvat, sa podá okamžite pohár vody zmiešanej s lyžicou kajane. Ak je človek vedomý, položte mu len pár kvapiek extraktu pod jazyk.

Povedal, že je to najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako zachrániť život človeka len za niekoľko sekúnd. Obeť znovu získa vedomie a vráti sa k normálu.

Je známe, že kultúry, ktoré pravidelne konzumujú kajenské korenie, predstavujú menej prípadov problémov so srdcom. Okrem zníženia hladiny cholesterolu a triglyceridov pomáha tiež pri rozpúšťaní tvorby krvných zrazenín v obehovom systéme.

ZDROJ:worldnewsclub.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>