Toto ošetrenie prekvapilo mnohých dermatológov, vlasy po aplikácii tejto zmesi rastú a hustnú ako bláznivé

Ľuďom na svojich vlasoch záleží. To je dôvod, prečo mnoho ľudí trávi veľké množstvo peňazí na liečbu, aby vyzerali naozaj dokonale, ale tieto liečby niekedy nefungujú a môžu byť veľmi drahé. V dnešnom článku vám predstavíme prirodzenú liečbu, ktorá vám pomôže rozvinúť vlasy naozaj pôsobivým spôsobom.

Strata vlasov je jedným z hlavných problémov s kožou, ktoré spôsobujú najväčšie obavy u ľudí. Môže to byť spôsobené rôznymi faktormi, ako je stres, hormonálne zmeny a v mnohých prípadoch nadmerné používanie farbív aleb ďalšie používanie fénov, žehličiek alebo curlingových žehličiek.

Podľa niektorých nedávnych štúdií ďalším faktorom, ktorý môže ovplyvniť vypadávanie vlasov, je jedlo, pretože človek so zlou stravou môže stratiť vlasy vo veľkom množstve kvôli výživovým nedostatkom.

Extrémne diéty môžu skôr ublížiť než pomôcť. Dospelá osoba má medzi 100 000 a 150 000 vlasov a neustále klesá v cykle, ktorý sa nazýva cyklus vlasov. Priemerný denný pokles, je 60 až 100 vlasov. Keď pokles prekročí tento limit, je dôležité preskúmať jeho príčinu.

Prírodné ošetrenie na vypadávanie vlasov

Na trhu je dnes množstvo výrobkov a všetci sľubujú, že pomôžu pred stratou vlasov, ale môžu to byť veľmi drahé a často vedú k vedľajším účinkom. Dnes Vám ponúkame ošetrenie, ktoré prekvapilo mnohých dermatológov vďaka svojej efektívnosti.

 Potrebujete len tieto zložky:

  • 1/2 banán
  • jeden žĺtok
  • jedna lyžica organického medu
  • polovica pohára piva

Postup je veľmi jednoduchý. Stačí rozmiešať všetky zložky, až kým nedosiahnete hladkú pastu a potom ju aplikujete na všetky miesta, kde si môžete všimnúť absenciu vlasov. Nechajte pôsobiť aspoň dve hodiny a pravidelne si umyte vlasy. Všimnete si, že vlasy vám budú rásť ako bláznivé po krátkom čase ak budete používať túto liečbu často!

ZDROJ:healthylifestar.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>