Toto môže byť dôvod, prečo máte nafúknutý žalúdok! 1 pohár tohto magického nápoja vás zbaví nepríjemného nadúvania

Možno si neuvedomujete, že vo vašom tele môže byť skrytý Helicobacter pylori – špirálovyté  baktérie, ktoré napádajú rôzne oblasti žalúdka a dvanástnika. Môžu byť prenášané prostredníctvom neumývaním rúk a jedla. Neočakávané liečenie takejto choroby môže viesť k peptickému vredu alebo dokonca rakovine žalúdka!

Nadúvanie u dospelých

Ako sa dozvedieť o zákerných baktériách?

Infekcia pylori sa môže vyskytnúť pri príznakoch, ktoré sú pre človeka ťažko zrejmé: nadúvanie, pálenie záhy, hnačka, flatulencia a žalúdočné ťažkosti. Zvyčajne nesprávne vnímame také príznaky ako normálne fungovanie nášho tela.

Helicobacter pylori vás môže pokaziť nielen tráviaci systém, ale aj náladu. Vývoj baktérií znižuje hladinu serotonínu v mozgu, čo spôsobuje depresiu a nervozitu. Nadúvanie u dospelých je bežnejším problémom, ako ste si zvykli myslieť … Našťastie choroby spôsobené pylori sú liečiteľné. Liečba často zahŕňa kombináciu antibiotík a liekov na zníženie sekrécie žalúdočnej šťavy. Správna strava a doplnenie vitamínov A, C a E spolu so zinkom sú veľmi dôležité opatrenia, ktoré ochránia žalúdok pred nadmerným stresom. Je tiež žiadúce užívať probiotiká obsahujúce lakto- a bifidobaktérie.

A, nezabudnite na hygienu:

  • starostlivo si umývajte ruky pri príchode z ulice a pred jedlom
  • pitná voda by sa mala kupovať alebo filtrovať doma

Nápoj proti nadúvaniu

Zloženie:

  • 1 citrón
  • 1 uhorka
  • 1 polievková lyžica šťavy z aloe
  • 1 zväzok koriandra alebo petržlenu
  • 0,5 lyžičky vody

Pripravte nápoj jednoducho:

Premiešajte všetky ingrediencie v mixéri alebo kuchynskom robote. Magický elixír by mal byť pitý na prázdny žalúdok, stačí 1 pohár denne. Pre väčší terapeutický účinok môžete piť medzi jedlom ešte 1 jeden pohár!

Tento liek je mimoriadne užitočný pre tráviaci systém, už po prvom pohári budete cítiť živosť! Všetky zložky sú starostlivo zvolené na stimuláciu vášho metabolizmu a spálenie tuku aj počas spánku.

Ak si myslíte, že tento článok je užitočný, nezabudnite to zdieľať so svojimi priateľmi!

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>