Toto liečivé riešenie vytiahne všetky bolesti z nôh! Konečne spím pokojne, nohy ma prestali záhadne bolieť

Pred niekoľkými rokmi mi každú noc strašne krútilo nohy – nevedel som, kde a ako ich dať. Nadalo mi to spávať a bola to neskutočná únava a podráždenosť. Ale nohy – naša podpora pre život. Ale našiel som liečbu na nohy.

Liečba ktorá mi pomohla

Do nádoby som nalial 2-3 litre teplej vody. Pridal som niekoľko lyžičiek sódy na pečenie a morskej soli (akékoľvek množstvo, aby voda zostala ako mlieko, miešal som sa až do rozpustenia, pridal som horúcu vodu z kanvice, ktorý som mohol zniesť, znova miešal, pridali 10 kvapiek jódu.

Dal som svoje nohy do tohto riešenia a nechal ich tak po dobu 15 minút – ani o minútu viac, inak by sa začal opačný proces! Počas tejto doby sa vytiahne všetka bolesť z nohy. Utrel som si nohy uterákom, rozmazal liečivou masťou ( najlepšie s olivovým olejom), masíroval som nohy, dal som si na ne vlnené ponožky a šiel som do postele.

Jeden roztok bol použitý trikrát, to znamená 3 dni, zakaždým zahrievaním na prijateľnú teplotu a pridaním 10 kvapiek jódu, udržiavaných rovnakých 15 minút. Vezmite 10-12 procedúr (denne), potom prestávku, ďalej na blaho. 

Kto má problémy so žilami (kŕčové žily a tromboflebitída), nerobiť roztok horúci, ale teplý. Po prvom postupe som pokojne spal a po 10 procedúrach som zabudol, ako sa moje nohy krútia a bolia. Moje nohy vám poďakujú za takú starostlivosť!

Liečba opakujem niekedy v prípade potreby. Moji susedia tiež používajú tento recept, každý je šťastný!

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>