Toto je naozaj účinné! Moja matka začala vyzerať veľmi dobre vďaka tomuto produktu z chladničky

Vajcia na tvári a 10 rokov odíde

Ako chcete zostať mladí a krásni

Ale čas je nemilosrdný. Prináša vrásky, vekové škvrny. Avšak aj v mladom veku je ťažké nazývať pokožku ideálnou. Koniec koncov, čierne škvrny a akné doslova vyplnia vašu tvár. Aby sa pokožka tváre a nielen tváre dostali do poriadku, odporúča sa vykonať očistné postupy.

Nie každý má prostriedky a čas pre kozmetičku

Existujú aj druhy chemického čistenia, po ktorých už nemôžete z domu vyjsť niekoľko dní. Napríklad chemické šupky. Naozaj čistia pokožku, ale zároveň odstraňujú časť epitelu. Tam je začervenanie, ktoré nemožno maskovať kozmetikou.

Domáca kozmetika je úplne iná záležitosť

Ľudové recepty boli vynájdené po stáročia, takže im možno dôverovať. Jedinou možnosťou, ktorú nemôžete použiť, alebo že maska ​​je, ak ste alergický na jednu zo zložiek.

Ponúkame 2-krát týždenne výrobu masky na báze vajec

Po tomto recepte sa pokožka napne, vrásky sa vyhladia a tvár sa vyhladí.

Vezmite vajíčko, oddeľte žĺtok od bielkoviny

Použijeme iba proteín. Nalejte doň niekoľko kvapiek olivového alebo kokosového oleja (v závislosti od typu pleti). Ľudia so suchou pokožkou by mali pridávať olivový a olejnaté – kokosový olej. Ten je ľahký a rýchlo sa vstrebáva, čím sa na tvári nevytvára mastný film.

Naneste masku na vyčistenú tvár

Podržte 10 minút. Opláchnite teplou vodou. Po prvej aplikácii budete cítiť hebkosť pokožky.

ZDROJ:ibox.cafe.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>