Toto je jednoduchý postup, ako znížiť vysokú hladinu kyseliny močovej. Na jej vyliečenie vám stačia len 2 produkty

Počas procesu trávenia je kyselina močová látka látkou produkovanou v tele po procese rozkladu potravy. Aby sa to vylúčilo, bunky rozpúšťajú kyselinu močovú a preberajú ju krvným riečnym roztokom, čím ju odstránia obličkami.

Potom obličky filtrujú krv a vylučujú odpad močom.

Keď zistíme, že dochádza k nadmernej akumulácii kyseliny močovej, vzniká nerovnováha v zápaloch tkanív, či už kvôli nadprodukcii, alebo ťažkostiam s elimináciou.

Tento stav sa nazýva hyperurikémia a v priebehu času môže vytvárať kryštály, ktoré ovplyvňujú zdravie obličiek a zdravie kĺbov.
Našťastie existujú prírodné prvky, ktorých vlastnosti pomáhajú znižovať vysokú kyselinu močovú a pomáhajú účinne v procese detoxikácie.

Ako prijímanie artičoku, tak aj konzumácia citrónu pomáha kontrolovať zápaly, pretože majú diuretické a purifikačné vlastnosti, ktoré pomáhajú znížiť vysokú kyselinu močovú.

Artyčok a citrónová voda je dokonalý liek na zníženie vysokej kyseliny močovej.

Artičok a citrónová voda je detoxikátový nápoj bohatý na vitamíny a minerály, ktorý ponúka telu celý rad zdravotných prínosov. S veľmi málo kalórií je artičok a citrónová voda receptom, ktorý pomáha regulovať hladiny triglyceridov a cholesterolu, okrem toho, že prispieva k strate hmotnosti.

Jeho tráviace vlastnosti sa používajú na liečbu zápalových ochorení, ako sú napríklad tie, ktoré spôsobujú akumuláciu kyseliny močovej.

 

Navyše, obohatený o silné antioxidanty, artičok a citrónová voda pomáha zabraňovať poškodeniu buniek a zabraňuje predčasnému poškodeniu tkaniva.

Postup, ako pripraviť artyčok a citrónovú vodu a znížiť vysokú kyselinu močovú:

  Potrebujeme:

  • 2 stredné artičoky
  • šťava z 1 citróna
  • 1 liter vody

Ako pripraviť:

Narezať artyčoky a dať ich variť v litre vody. Keď sú artičoky veľmi mäkké, pridajte šťavu z citrónu a nechajte vychladnúť, kým zmes nedosiahne ideálnu teplotu na pitie.

Postup užívania:

Naplňte zmes do pohára a piť jednu hodinu pred každým jedlom.

Nasledujte liečbu počas dvoch týždňov ako súčasť detoxikačného rutinného jedla, aby ste odstránili vysokú kyselinu močovú.

Pre tých, ktorí majú záujem piť vodu artičok s citrónom ako spôsob, ako zabrániť vysokej kyseliny močovej, stačí konzumovať 2 až 3 krát týždenne.

Spotreba tejto citrónovej artičokovej šťavy z detoxika pomôže eliminovať vysokú kyselinu močovú a pomôže aj pri boji s nadváhou.

ZDROJ:natureba.net

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>