Top 5 prírodných odstraňovačov strií, mne pomohli lepšie ako drahé krémy z lekárne

Strie sú jasne označené čiary na povrchu vašej pokožky. V podstate sa objavujú na povrchu brucha, ale môžu byť aj na ramenách, bokoch, hrudníku a oblasti zadku. Trh má veľa krémov na odstránenie strií, ale radšej sa pokúsite použiť tieto účinné domáce prostriedky na odstránenie strií, ktoré vám môžu pomôcť.

Čo spôsobuje strie? 

Strie vyzerajú škaredé a znepokojujúce, najmä pre dievčatá, ktoré nemôžu nosiť bez rukávov oblečenie alebo iné formálne oblečenie.

Predpokladá sa, že tehotenstvo je jednou z hlavných príčin strií, ale existuje mnoho ďalších dôvodov zodpovedné za strie:

1. Náhly zisk alebo strata hmotnosti. 
2. Zmeny telesnej hmotnosti. 
3. Dedičnosť. 
4. Zdravotné problémy.

Strie spôsobuje preťahovanie kože, ku ktorému dochádza na hornej vrstve kože, ktorá sa tiež nazýva epidermis. Počas ranných štádií tehotenstva sa objavujú načervenalé alebo ružové, ale potom sa prejavujú bielej farby alebo farby pleti.

Poďme sa bližšie pozrieť na niektoré účinné domáce opravné prostriedky na strie

Ricínový olej

Ricínový olej je vynikajúcim riešením pre efektívne a prirodzené odstránenie strií. Ricínový olej sa používa na liečbu niekoľko problémov krásy, ako je akné, tmavých škvŕn, vrások a jemných liniek, ako je užitočné odstrániť škaredé strie, a je ľahko dostupný v každom obchode. Môžete to ľahko urobiť doma.

Ako ho použiť:

Jemne votrite malé množstvo ricínového oleja na postihnutú oblasť alebo úsek po dobu 10-15 minút, naneste malé množstvo ricínového oleja a aby ho vaše telo vstrebať, pokryte tenkou látkou a potom umiestnite vankúš alebo fľašu teplou vodou. Nechajte 15-20 minút. Opakujte túto liečbu po dobu jedného mesiaca a určite dosiahnete pozitívne výsledky.

Aloe vera

Aloe vera je tiež vynikajúci liek na prirodzené odstránenie strií.

Ako používať aloe vera na odstránenie strií:

Odstráňte čerstvé aloe vera gél a aplikujte ich priamo na postihnutú oblasť a masírujte po dobu 10-15 minút, potom opláchnite čistou vodou.

Limetková šťava

Limetková šťava má tiež vlastnosť, ktorá pomáha ľahko a rýchlo odstrániť strie. Limetka je darčekom prírody, ktorá obsahuje kyslé vlastnosti, ktoré sú účinné pri vonkajších kozmetických problémoch a vnútorných fyzických problémoch.

Ako používať limetkovej šťavy:

Vytlačenú čerstvú šťavu ihneď natrite a nechajte 10 minút.

Vajcia

Vajcia môžu byť tiež dobrou voľbou na odstránenie strií. Obsahujú bielkoviny a niekoľko zložiek, ktoré pomáhajú eliminovať strie.

Ako používať vajíčka:

Najprv vyčistite pokožku, kde chcete použiť masku z vajec, vezmite bielka z dvoch vajíčok a dobre ich vyšľahajte metlou alebo vidličkou. 
Na postihnutú oblasť naneste silnú vrstvu, nechajte zmes úplne vyschnúť a potom ju opláchnite, potom môžete aplikovať trochu zvlhčujúci alebo olivový olej. 
Opakujte túto liečbu raz denne počas 3 až 4 týždňov.

Cukor

Biely cukor prirodzene exfoliuje pokožku a pomáha rýchlo a ľahko odstrániť strie.

Ako používať cukor:

Vezmite 1 polievkovú lyžicu granulovaného cukru, pridajte trochu olivového alebo mandľového oleja a aplikujte zmes na postihnuté miesto. Jemne masírujte 10-15 minút. 
Opakujte túto liečbu po dobu jedného mesiaca a čoskoro získate relevantné výsledky.

ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>