To je naozaj neuveriteľné! Urobte si aj vy, to čo spravila táto pani a budete vyzerať 10 rokov mladší a to len za 10 minút!

Takmer každý chce byť mladšie vyzerajúci, mať krásnejšiu pleť , hoci si všetci uvedomujeme, že to nie je vždy jednoduché. V snahe nájsť správny krém k starostlivosti o pleť a vyzerať mladšie, mnoho žien sa rozhodlo používať chemické výrobky alebo podrobiť sa chirurgickým zákrokom, ktoré môžu spôsobiť mnoho nežiaducich reakcií a vedľajších účinkov. Aj keď je pravda, že tieto produkty a postupy môžu byť naozaj efektívne, je pravda, že nie všetky fungujú dobre a dokonca ani nie sú odporúčané.

Našťastie,  hľadanie mladšieho vzhľadu nie vždy vyžaduje nákladné ošetrenie a existujú niektoré prírodné zložky, ktoré môžu odobrať roky z tváre. 

Dokážete si predstaviť, že budete o 10 rokov mladšie za 10 minút?  Môže to znieť ako fantázia, ale je to možné s touto úžasnou tvárovou maskou,  omladiť vašu pokožku a po prvom použití získate nový krásny vzhľad! 

Recept na omladenie tváre

zloženie:

  • 1/2 šálky horúcej vriacej vody
  • 1/3 šálky ovsených vločiek
  • 2 lyžice hladkého jogurtu
  • 2 lyžice medu
  • 1 vaječné bielko

príprava a aplikácia:

Zmiešajte 1/2 šálky horúcej vriacej vody a 1/3 šálky ovsených vločiek. Potom, čo sa voda a vločky varili po dobu dvoch alebo troch minút, primiešajte 2 lyžice hladkého jogurtu, 2 lyžice medu a 1 vaječný bielok. Naneste tenkú vrstvu masky na tvár a nechajte ju pôsobiť 10 až 15 minút. Potom opláchnite teplou vodou.

Táto maska ​​je vynikajúcou voľbou pre vašu pokožku, aplikujte ju raz a okamžite si všimnete výsledky, získate krásnu, hladkú pokožku ako nikdy predtým.

Takže, čo čakáte na vyskúšanie tejto masky a budete ohromení z výsledkov!

zdroj:keepyourbody.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>