Tmavých kruhov pod očami sa zbavíte raz a navždy, keď budete pravidelne používať tento zázračný olej

Existuje mnoho spôsobov, ako používať ricínový olej na tmavé kruhy. Pozrime sa na niektoré.

1. Okamžite naneste ricínový olej

Po umytí tváre masírujte niekoľko kvapiek ricínového oleja do pokožky. Zamerajte sa viac na tmavé kruhy. Jemne ho masírujte prstom po dobu 2-3 minút. Nechajte olej celý deň. Robte to každú noc pred spaním.

2. Ricínový olej a mlieko

Mix 1 lyžička ricínového oleja s 1 čajovou lyžičkou mlieka, až kým sa dobre nerozmieša. Túto zmes rozotrite na oblasť pod očami. Nechajte to 1 hodinu. Opláchnite ho teplou vodou. Môžete ho nechať aj v noci. Robte to každú noc pred spaním. Určite uvidíte výsledky.

3. Ricínový olej a mandľový olej

Zmiešajte trochu ricínového oleja s mandľovým olejom. Túto zmes oleja jemne rozotrite na pokožku. Môžete ho použiť pre celú tvár, ak máte suchú pokožku. PrstAMI jemne masírujte. Olej nechajte cez noc. Používajte ho denne. Môžete miešať rovnaké časti mandľového oleja a ricínového oleja a skladovať ho v hermeticky uzavretých nádobách pre budúce použitie.

4. Ricínový olej a kokosový olej

Zmiešajte rovnaké množstvá ricínového oleja a kokosového oleja. Aplikujte túto zmes na tmavé kruhy. Natrite aj na horné viečka. Nechajte to na noc. Robte to každú noc, aby ste dosiahli najlepšie výsledky. Kombinácia výhod ricínového oleja a kokosového oleja zlepší prekrvenie pokožky a zníži vzhľad tmavých kruhov.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>