Tisíce žien používajú tento krém na omladenie tváre a zbavujú sa vrások! Môžete sa aj vy, už ráno budete vyzerať o 10 rokov mladšie

V tomto článku ukážeme spôsob prípravy najlepšieho domáceho krému, ktorý vám pomôže omladiť vašu pokožku, ako aj vyzerať o 10 rokov mladšie! To nie je všetko, existujú tisíce žien po celom svete, ktoré používajú tento prírodný krém na odstránenie vrások. Všetky tieto ženy sú ohromené skvelými výsledkami! Pokračujte v čítaní, aby ste zistili, ako pripraviť a použiť tento nádherný krém!

Samozrejme existuje prepojenie medzi vráskami a starobou, čo je hlavným faktorom, prečo veľa ľudí po celom svete, najmä žien, sa skutočne obáva stavu ich kože a starajú sa o pleť tváre. Aby sme boli konkrétnejší, väčšina z týchto žien utráca veľa peňazí na drahé kozmetické výrobky a kozmetické ošetrenie, aby znížila vzhľad ich vrások. Ale v skutočnosti nie všetci môžu skutočne dovoliť tieto drahé výrobky a liečby. Tieto produkty a liečba však nemôžu poskytnúť úplne požadované výsledky.

Poznámka: Existujú rôzne faktory, ktoré môžu urýchliť proces starnutia a zvýšiť vzhľad vrások, ako sú: používanie kozmetických prípravkov, vystavenie slnku, hormonálne zmeny, chudobná a nezdravá strava atď. Sú to hlavní vinníci, prečo koža stráca pružnosť.

Preto je vhodné prestať používať tieto kozmetické výrobky a vyskúšať túto prirodzenú.

Je to prirodzený krém proti vráskam, ktorý vám pomôže znižovať vzhľad vrások a vytvoriť pokožku hodvábne hladkú. Navyše, použitím tohto domáceho krému budete vyzerať o 10 rokov mladší, pretože je bohatý na antioxidanty. Môžete tiež odstrániť tmavé kruhy a akné v dôsledku tohto nádherného krému.

Zloženie:

  • 1 lyžica teplého mlieka
  • 1 šálka vody
  • 3 lyžice ryže
  • 1 lyžica medu

Príprava:

Krém je veľmi jednoduchý a dá sa ľahko pripraviť. Najprv položme ryžu do misy a potom ju zalejeme vodou. Nechajte ju variť asi 3 minúty.

Potom odstráňte z tepla, nechajte vychladnúť a potom preceďte.

Uchovávajte výslednú zmes v sklenenej nádobe. Potom vezmite varenú ryžu, pridajte teplé mlieko a med a miešajte ich, až kým nedosiahnete pastu.

Použitie:

Pred aplikáciou tejto masky na tvár by ste mali svoju tvár umyť čistou vodou.

Potom môžete masku na tvár aplikovať a jemne ju jemne masírovať pomocou kruhových pohybov.

Maska by mala zostať asi 15 minút a po tejto dobe ju umyť teplou vodou. Mala by sa používať raz týždenne.

Vaša pokožka bude hydratovaná a vy budete vyzerať o 10 rokov mladšie cez noc kvôli tejto prirodzenej tvárovej maske.

ZDROJ:healthynaturalteam.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>