Tieto prírodné zložky sa ukázali, ako sa môžete najúčinnejšie a najrýchlejšie zbaviť veľmi viditeľnej celulitídy

Celulitída je jedným z najväčších nepriateľov žien a takmer každá žena na svete to má. Tvrdohlavá, veľmi viditeľný celulitída varuje, že ste opustili svoje telo, príliš často sedíte, jete zle alebo máte iné nezdravé návyky.

S príchodom dobrého počasia a zhadzovaním hrubých vrstiev oblečenia v skrini sa problém celulitídy stáva ešte väčším. Chcete, aby to bolo menej viditeľné, kým nepôjdete na pláž, a preto je najlepšie začať bojovať proti nenávistnej pomarančovej kôre.

Spolu s cvičením a pitím veľa vody určite potrebujete dobré krémy na stimuláciu krvného obehu a zníženie viditeľných „dier“ na zadku a stehnách, ale veľmi jednoduchú verziu, si môžete urobiť vo svojom dome.

Pre tento efekt potrebujete len tri zložky – pražená káva, trochu morskej soli a kokosový olej.

POSTUP:

Do šálky pomletej kávy pridajte 6 čajových lyžičiek roztaveného kokosového oleja a 3 lyžičky soli a dobre premiešajte všetky zložky.

POUŽITIE:

Pred použitím osprchujte a začnite masírovať s kefou z prírodných vlákien, oblasť postihnutú celulitídou a nachajte vysušiť, aby sa začala cirkulácia a pripravila pokožku na absorbovanie zložiek.

Masírujte kruhovými pohybmi na mokrej koži. Čím dlhšie budete masírovať, výsledky budú lepšie: kofeín z kávy začne cirkuláciu a značne utiahne kožu, zrnká soli prejdú intenzívnym peelingom a kokosový olej bude vyživovať a zmäkčovať.

Zdroj:.healthyfoodteam.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>