Tieto prírodné produkty podporia aby ste mali konečne dobrý spánok

Hľadáte prirodzené spôsoby, ktoré vám uľahčia zaspávanie a kontrolujú, či bude spánok lepší? Existujú prírodné produkty, ktoré ho podporujú. Spánok závisí od hormónu nazývaného melatonín. Je zodpovedný za zaspávanie a udržiavanie spánku a je vypustený v tme. To je dôvod, prečo stojí za to obmedziť zdroje svetla počas spánku. Tam sú tiež produkty, ktoré vám umožní upokojiť, relaxovať a pomôcť melatonín práce. Tu sú niektoré z nich!

Melisa pre dobrý nočný spánok

Určite ste počuli viac ako raz, „ste tak nervózny, pijete medovky z citróna.“ Melissa je prírodný produkt s upokojujúcim účinkom. Pomáha znižovať stres. Nápoj citrónovej zmesi vo večerných hodinách pred spaním nám pomáha zaspať. Takže ak máte problém zaspať, vyskúšajte večerný pohár citrónového balzamu a pite skôr, ako pôjdete spať.

Valerian uľahčuje zaspávanie

To je ďalšia rastlina, ktorá uľahčuje zaspávanie. Môžete si kúpiť bylinkový čaj z valeriánu a variť pred spaním. Človek by si mal pamätať, že ho nebudete používať príliš dlho. Maximálne 60 dní. Pri dlhodobom používaní môže poškodiť pečeň.

Ovocie ako prírodný liek na spanie

Ovocie ako angrešt, ríbezle, ostružiny a jahody sú vynikajúcimi melatonínovými katalyzátormi. Preto ich konzumácia pravidelným spôsobom uľahčuje zaspávanie a zlepšuje kvalitu spánku. Zaraďte ho do svojho jedálnička, ak máte problémy so zaspávaním.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>