Tieto efektívne prírodné lieky zvýšia produkciu kolagénu a vaše ruky budú vyzerať lepšie, ako kedykoľvek predtým

Dnes vám predstavíme niekoľko jednoduchých prírodných liekov, po ktorých vaše ruky budú jemnejšie ako kedykoľvek predtým. Prípravok je jednoduchý na prípravu a ochráni vašu pokožku pred nepriaznivými vonkajšími faktormi. Koža na našich rukách má tendenciu sa stať tenšou a krehkejšou v istom veku a vystavenie toxínom a chemikáliám nedáva žiadnu výhodu. Našťastie, nápravné opatrenia, ktoré môžete vidieť nižšie, zvýšia produkciu kolagénu vo vašej pokožke a vaše ruky budú vyzerať bezchybne.

Vajíčka

Oddeľte bielko od žĺtka, potom premiešajte bielko s lyžičkou medu a rozotrite náplasť na ruky. Na konci ho opláchnite vodou. Používanie tohto lieku každý deň udržuje pokožku pružnú a chráni ruky.

Zemiaky

Uvaríme väčšie zemiaky a rozmiešame, potom pridáme trochu medu, mlieka a olivového oleja a premiešame. Aplikujte výslednú zmes na vaše ruky trikrát denne a nechajte zmes pracovať 15-20 minút. Umyte ruky vlažnou vodou na konci.

Olej z ruže

Rozotretie šípkového oleja na rukách môže udržiavať vašu pokožku pružnú a flexibilnú a chráni ju pred mnohými škodlivými faktormi.

Cukor a citrón

Zmiešajte trochu cukru a citrónovej šťavy a rozotrite zmes na ruky, aby ste exfoliovali pokožku a zjemnili ju.

Mandľový olej

Každým dňom si potierajte mandľový olej na ruky, aby sa pokožka stala pružnejšou a udržiavala sa v bezpečí pred vonkajšími faktormi.

Vazelína

Naneste na vaše ruky vazelínu predtým, ako sa presuniete do postele a nasadíte si bavlnené rukavice. To udrží vašu pokožku hydratovanú a zabráni jej vysúšaniu.

Aby ste udržali svoje ruky v perfektnom tvare, vyhnite sa tomu, že by si nechty a prsty neumývali horúcou vodou, pretože dehydruje pokožku. Noste rukavice v zime a pravidelne si na ne nanášajte krém na báze mandľového oleja. Tieto tipy a vyššie uvedené lieky zlepšia vzhľad vašej pokožky a vaše ruky budú vyzerať lepšie ako predtým.

ZDROJ:organichealthcorner.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>